Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zabaweczki...
#76
Maszyna od operatora z nad morza Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#77
Squall napisał(a):Do kolekcji dochodzą Piraci z Karaibów Wink Także na wiosnę pewnie zorganizuje się jakieś fajne zawody Smile

i jak maszyna ?? Wciąga gra na niej ?? bardzo mnie interesuje ten flipper, chyba ze względu na sympatię do filmu ;-)
Odpowiedz
#78
Jest fajny, ale zupelnie inny niż Williamsy itp.
Robiony pod zarobek - przez co bardzo szybko wciąga i szybko dochodzi się do Wizard Mode, ale ten z kolei jest trudny. Zagrałem ze 100 razy i nadal go nie przeszedłem
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#79
witam jestem nowy bardzo podoba mi sie ze ktos w koncu zainteresowal sie Pinballami sam od zawsze mazylem o fliperze ale dopiero teraz moge sobie na to pozwolic narazie mam 2 flipery 1.batman forewer 2.rescue 911 mysle o jeszcze paru tytulach ale bez pospiechu oprocz fliperow mam pare maszyn arkadowych i jakies symulatory pisze z mazur a tu jest Polska Z jezeli chodzi o maszyny Cry
Odpowiedz
#80
boczek napisał(a):witam jestem nowy bardzo podoba mi sie ze ktos w koncu zainteresowal sie Pinballami sam od zawsze mazylem o fliperze ale dopiero teraz moge sobie na to pozwolic narazie mam 2 flipery 1.batman forewer 2.rescue 911 mysle o jeszcze paru tytulach ale bez pospiechu oprocz fliperow mam pare maszyn arkadowych i jakies symulatory pisze z mazur a tu jest Polska Z jezeli chodzi o maszyny Cry

Witamy Mazury
Odpowiedz
#81
2 lata wlasciciel tego flippera byl nie ugiety i nie bylo mowy o sprzedazy, a tu niespodziewanie mamy w Kolobrzegu ... MONSTER BASH !

przy maszynce nikt nie grzebal chyba od nowosci, nie czyszczona, zarowki i gumki nie zmieniane, gdyby nie to stan idealny
Odpowiedz
#82
Uuu!! fajny rodzynek ,pierwsza klasa!
Odpowiedz
#83
No to Marcin - zapisuję się na niego Smile Jak już Ci się znudzi Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#84
wrzucilem na pinballowners go do kolekcji to mam juz kilkanascie emaili z calego swiata na niego, ale na spokojnie jeszcze troche u mnie bedzie (jakos musze was na turniej do Kolobrzegu zwabic) Monster Bash, Scared Stiff... moze cos ciekawgo jeszcze w raczki wpadnie, ATTACK FROM MARS bym kupil ale nie widzialem nigdzie
Odpowiedz
#85
marcinkg napisał(a):wrzucilem na pinballowners go do kolekcji to mam juz kilkanascie emaili z calego swiata na niego, ale na spokojnie jeszcze troche u mnie bedzie (jakos musze was na turniej do Kolobrzegu zwabic) Monster Bash, Scared Stiff... moze cos ciekawgo jeszcze w raczki wpadnie, ATTACK FROM MARS bym kupil ale nie widzialem nigdzie

zwabiaj i niech Ci do głowy nie przyjdzie sprzedawanie komuś innemu niż ziomalowiSmile
Odpowiedz
#86
heh, juz mam tyle ofert na tym pinballowners ze szok, miedzy innymi gosciu z Francji wymiana za LORD OF RINGS sterna lub THE SIMPSONS PINBALL PARTY i oczywiscie propozycje cenowe, ale pierw sam musze sie nim nacieszyc : )
Odpowiedz
#87
tajemnicą jest ile dałeś za niego ??
Odpowiedz
#88
tak jak mowisz tajemnica : )

zdazylem sie zorientowac ile warty jakbym chcial go kupic z ofert w internecie to nie przeplacilem
Odpowiedz
#89
marcinkg napisał(a):tak jak mowisz tajemnica : )


rozumiem, nie było pytania
Odpowiedz
#90
Nowy rodzynek w Kołobrzegu: TALES OF THE ARABIAN NIGHTS stan bdb, wiadomo czyszczenie, gumki, zarowk pierdoly w elektronice itp. ale obudowa i blat na 6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości