Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iCade czyli przystawka do IPada
#9
[quote="Berud"]np pinball arcade nie obsługuje tego icade/quote]

Pinball Arcade Obsługuje iCade'a (nie od samego początku, ale kolejna aktualizacja dodała obsługę tego urządzenia). Od święta korzystam do TPA i jest OK (brak odczuwalnego laga), chociaż wolę "stukać" w ekran.
Sam gadżet rozwija skrzydła dopiero po jailbreaku - pomaga w tym np "blutrol" (program z cydia umożliwia przypisanie wirtualnych przycisków z ekranu pod te fizyczne - niestety od iOS 7 nie działa - trzeba czekać na update, kosztował chyba z 8$). Za to M.A.M.E i Finalburn (emulatory automatów arcade) wspierają go natywnie i jak ktoś pamięta czasy "salonów gier" czy "bud z automatami" z przyjemnością zagra w jakiegoś hiciora z czasów młodości. Samo urządzenie paruje sie np z iPadem błyskawicznie i działa bez zarzutu (klawiatura musi być ustawiona na english USA - polskie ustawienie klawiatury powoduje różne problemy, zacinania kierunku etc. Przydałby sie jednak MOD (albo odświeżona wersja urządzenia) z bocznymi przyciskami do flipperów jak np. W tanksticku i byłby ideał. Taka samodzielna przeróbka przekracza jednak moje zdolności techniczne, ale zapalony "Słodowy" dałby radę (widziałem coś takiego na YT). Na wyprzedaży w jakimś hamerykańskim sklepie kosztował 49$ z dostawą gratis (na terenie USA), kupiłem go wcześniej w Amazonie UK - tez z darmową dostawą tyle że za 70 czy 80£.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości