Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Chmielowa Liga Flipperowa" w Krakowie
#9
Jak zwykle chciałbym podziękować wszystkim graczom za wspaniałą atmosferę podczas turnieju. Dzieki wam po raz kolejny bawiłem się świetnie.
Osobne gratulacje i podziękowania dla Mezika, który był gospodarzem turnieju. Organizacja i przygotowanie maszyn perfekt. Fajny klimat, a o lokalu napisałem i powiedziałem już tyle superlatyw że chyba nie powinienem się kolejny raz rozpływać w zachwytach. I to wszystko za 10zł… (taka cena, moim zdaniem, przyczyni się do rozprzestrzeniania pinball-owej infekcji, z pojedynczych przypadków na zbiorową epidemię). Dziękuję Maciek.

Myślę że podziękowania należą się również Prezesowi za pomoc w: ogarnięciu turnieju, zapewnieniu sporej liczby graczy, i podtrzymywanie atmosfery podczas jego trwania. Dzięki Łukasz.


Cytat:PS. przyspieszenie (zwłaszcza Łosia Rocky'ego) było złym posunięciem. Łoś łos (was) OK, bo łoś to łoś nie gazela Wink
Bo to jest "Łoś super ktoś" a nie jakaś tam popierduła :mrgreen:
Inna sprawa że stał jakiś czas obok Gate Way-a i też chce być High Speed :lol:
I nie narzekaj, bo z tego co pamiętam to właśnie Tobie się Gate Way cały zaświecił sam z siebie jak żulowi oczy do wystawy w monopolowym :-D
Kupię Split Second by Stern.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości