Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może Turniej Wirtualny
#1
Jak wiemy na normalny turniej w najbliższych tygodniach (a może i w miesiącach) nie ma co liczyć, wiec może zrobić turniej... wirtualny Smile

Do napisania tego postu zainspirował mnie Andrew, który kilka dni temu rzucił taki pomysł.  Z początku wydawało mi się to nie do zrobienia jednak po zastanowieniu się... czemu nie Smile

Tak na szybko przychodzą mi na myśl dwie opcje:

1) wykorzystać moduł turniejowy Pinball Arcade. Tam grać a tu wklejać wyniki tam uzyskane. Opcja ta daje 100% pewności co do autentyczności wyników ale trochę wydłuża wszystko w czasie i ogranicza do maszyn, które biorą udział w aktualnym turnieju TPA.

2) każdy zagra sobie w domu (dowolna ilość razy w danym dniu) i wklei pint screena z najlepszym uzyskanym wynikiem. Tu niestety jest zagrożenie że teoretycznie można wkleić wynik zrobiony w Photoshopie ale skoro ma to być tylko zabawa to chyba można założyć, że raczej nikt kombinował nie będzie. Zaletą takiej opcji jest to, że możemy wybrać dowolne stoły z The Pinball Arcade, Stern Pinball Arcade czy Pinball FX. Można byłoby grać na kompie (Steam), na telefonach, tabletach czy konsolach a nawet (jeśli ktoś posiada akurat w domu) na prawdziwej maszynie Smile

Turniej trwałby pewnie kilka dni - każdego dnia trzeba by zagrać na wyznaczonej maszynie (lub wyznaczonych maszynach) i pod koniec dnia wkleić wyniki. Szczegóły do dogrania.

Pytanie - ile osób chciałoby w czymś takim wziąć udział. Wydaje mi się, że aby temat ciągnąć dalej musiałoby zgłosić się chociaż 8-10 osób.

Co o tym sądzicie?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
A może Turniej Wirtualny - przez NEX - 20/04/2020, 02:32
RE: A może Turniej Wirtualny - przez Berud - 21/04/2020, 12:33
RE: A może Turniej Wirtualny - przez NEX - 21/04/2020, 19:08
RE: A może Turniej Wirtualny - przez dyleck - 21/04/2020, 21:22
RE: A może Turniej Wirtualny - przez Sebastian G - 22/04/2020, 10:49
RE: A może Turniej Wirtualny - przez NEX - 23/04/2020, 00:43
RE: A może Turniej Wirtualny - przez Berud - 23/04/2020, 11:40
RE: A może Turniej Wirtualny - przez NEX - 24/04/2020, 00:41
RE: A może Turniej Wirtualny - przez NEX - 23/04/2020, 12:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości