Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FLIPER STERN Z 82 PROŚBA O POMOC NAPRAWIACZY
#2
Z góry dodam i objaśnię, jakby to kogoś z kolegów frapowało, że nie jestem żadnym "babochłopem" :oops: , ale lutownica z grotem potrafię się jakoś tam posługiwać. Lutować, odsysać, czyścić kalafonią. Bo patrzałam na to całe dzieciństwo. Wiem co to mikrometr, jednak odkąd nie mam już w rodzinie z tym styczności ,czy elektroników to dawno nie uaktualniałam wiedzy. A szczerze to nie dotykałam się tego z dobre 18lat. Bo uczyłam się gotować, ale z tego to raczej nic mi nie wyszło. Więc musiał by mnie ktoś naprowadzić i jeżeli będzie potrzeba coś konkretnie robić, troszkę wspomóc. Przypomnieć co do czego.

Napiszę szczerze.
Bardzo mi zależy na naprawie, bo muszę udowodnić sobie i mężowi że nie popełniłam błędu kupując tego flipera. Inaczej z zakupu kolejnego tytułu już będą raczej nici. I ze zgody na cokolwiek dalszego również. ( już mąż mi ostatnio wytknął moja pasję, i że niby rozumie... iż spędzałam przy tym młodość, ale że to niby nie jest dla kobiet. I muszę wybronić moją pozycję za wszelką cenę :mrgreen: )
Im człowiek ma mniej zasad,tym łatwiej je porzuca"(A.Majewski)

Jedni mają poglądy,inni interesy(K.Kampa)

"Kto hoduje kilka róż,kocha piękno;kto hoduje tysiące–kocha forsę"(W.Grzeszczyk)

----MAYBE YEARS: 85-95 WILL RETURN SOON,,,?!----
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości