Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wytłumaczcie mi ten fenomen, proszę
#59
(07/12/2021, 18:25)NEX napisał(a):
(03/12/2021, 09:31)namore napisał(a): Gdzieś w necie widziałem zdjęcie flippera zapakowanego do... smarta...

Mnie ostatnio gdzieś mignęło zdjęcie flippera przymocowanego na dachu jakiegoś sportowego auta (chyba Porsche).

A kto bogatemu zabroni Wink

(07/12/2021, 12:12)wordhea napisał(a): a przy okazji takie pytanie - kupilibyście kolejną maszynę? szukacie? Smile

Poniżej wyrażam swoją prywatną opinię - nie trzeba się z nią zgadzać a tym bardziej mnie naśladować Wink

Lubię flippery i posiadanie daje mi satysfakcję, ale kolejne zakupy sobie odpuszczam z uwagi na absurdalnie wysokie ceny.

Obecnie, przynajmniej w Polsce, maszynki są głównie w rękach handlarzy i pomimo że na OLX i Allegro jest wiele ciekawych tytułów to ich ceny są horrendalnie wysokie.  Niektóre z podawanych kwot są równe lub wyższe niż kosztują nowe maszyny STERN'a. 

Więc gdyby mój status materialny pozwolił, wybrałbym raczej coś z nowych tytułów - może jakiś remake klasycznego flippera. 

Liczę też trochę na to że zgodnie z prawami rynku producenci zauważą duży popyt (myślę że już się tak stało Smile ) i powstanie wiele nowych, ciekawych tytułów (jak czytam ranking pinside to tak się już dzieje Big Grin ) w odpowiednich ilościach a konkurencja i rosnąca sprzedaż spowoduje spadek cen. 
Kto wie - może maszyny z ery Solid State z lat 90-tych podzielą los EM - "fajne ale niewielu kolekcjonuje".
Inną kwestią jest trwałość i wytrzymałość materiałów... Pomimo, jak na dzisiejsze realia, dobrej jakości w końcu 30-40 letnie maszyny zaczną się "sypać" (kondensatory, DMD, drewno).

Obecnie bywam często w Warszawie, Krakowie, czasem w trójmieście a tam jest gdzie i na czym pograć do woli za rozsądne pieniądze.

Więc ja sobie odpuszczam zakup, chyba że kiedyś zmienię zdanie Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości