Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wytłumaczcie mi ten fenomen, proszę
#51
@namore - to facet musiał mieć do Ciebie anielską cierpliwość - ale starałeś się przecież nie umoczyć zapewne niemałych pieniędzy Smile muszę poprzeglądać co tam właściciele wystawiają na sprzedaż - szkoda że nie widać cen wszędzie (tak pobieżnie tylko zajrzałem na sekundę). Kupiłbym jeszcze jeden/dwa - ale zastanawiam się na razie czy szukać okazji i czekać, czy kupić jeden droższy. Chciałbym wydać nie więcej niż 10k za sztukę - ale patrząc po cenach to nie wiem czy to możliwe będzie. Z drugiej strony - patrząc na flippery po 20-30k - zastanawiam się czy rzeczywiście warto wydać tyle kasy i czy ich cena pójdzie w górę - bo już kilka razy skoczyły ceny w ciągu kilku ostatnich lat.

@NEX - do Niemiec, Czech itp - można by pojechać - w sumie jeśli flipper jest tego warty, czemu nie zrobić sobie wycieczki - dojdzie ewentualnie koszt paliwa, czas, wypożyczenie auta jeśli ktoś nie ma swojego dużego. Mnie chciał ktoś naciąć - wysłał mi nawet skan niby faktury do opłacenia (wszystko ponoć cacy zabezpieczone przez ebay i dhl) - do opłacenia na konto banku ING w Hiszpanii. Ogłoszenie na sprzedajemy.pl, potem już kontakt mailowy i instrukcje jak mam się dać oszukać na 1650EUR.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości