Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dirty Harry-magnes.
#12
Dalszy ciąg moich "przygód"z kulami low magnetic.Na tapecie flipper Theatre of Magic.Wyczyściłem go pięknie ,naprawiłem co było zepsute(jedyne co mi się rzuciło w oczy to pospawany mechanizm zatrzymywania i puszczania kul do multiballa).Załadowałem nowe kule low magnetic i zauważyłem że w trakcie multiballa wyrzuca tylko jedną kulę a z dwoma się męczy żeby je wypluć.Wykręciłem cały mechanizm i ręcznie wszystko odbywało się prawidłowo.Dopiero jak kule zaczęły blokować się w magazynku na dole to oświeciło mnie że znowu mam do czynienia z namagnesowanymi kulami(TOM ma cztery magnesy).Najlepszy mój sposób na sprawdzenie kul:położyć na poziomej gładkiej powierzchni 2 kule,jeśli jedna ciągnie drugą to masz problem z namagnesowaniem.Nie pomaga na to żaden protektor - http://www.pinball.center/en/shop/pinbal...-protector .Dobrze że nie wyrzuciłem starych kulek wypolerowałem je i maszyna działa bezbłędnie.
Następny zakazany towar ze sklepu PINBALLCENTER.(kupiłem ich więcej do innych maszyn i mogę sobie nimi porzucać).Pytanie -macie pewne sklepy z kulami low magnetic?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości