Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipperowy biznes / zakup pierwszego stołu
#5
NEX napisał(a):
Cybuch napisał(a):Ostatnio miałem przyjemność odwiedzić wraz z partnerką Muzeum Flipperów w Krakowie i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wrażenie było na tyle dobre, że zadeklarowałem sobie cel, by w przeciągu kilku najbliższych lat otworzyć podobną miejscówkę w moim rodzimym mieście.
Trzymam(y) kciuki! Im więcej takich miejsc tym lepiej.

Cybuch napisał(a):Zwłaszcza obawiam się zagadnień związanych z kalibracją, które po części są oparte na "wyczuciu", a nie konkretnych parametrach. ( też proszę wziąć pod uwagę moje kwalifikacje: z zawodu programista, dodatkowo posiadam umiejętności w obszarze elektroniki cyfrowej/mikrokontrolerów )
Poradzisz sobie Smile Na forum jest kilka osób które kupując pierwszą maszynę nie miały zielonego pojęcia o naprawie flipperów a dziś większość rzeczy potrafią zrobić sami.

Poza tym na forum (jak już zauważyłeś) jest ogromna baza wiedzy dotyczącej naprawy flipperów wspierana i tworzona przez guru w tej dziedzinie - Pinball Wizarda. Poza Wizardem jest także kilka innych osób które o naprawie flipperów wiedza bardzo dużo więc takze na pewno z chęcią pomogą.

Jeśli masz problem - pytaj Smile


Ja chętnie w miarę możliwości pomogę. Trzymam kciuki za powodzenie pomysłu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości