Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Johnny Mnemonic - DMD nie dziala, ręka nie jeździ
#31
No dobra co z ręką. Śruby prowadnice umazane smarem wytarlem. Os X mogę obrócić swoją reka - kręci się dość lekko. Natomiast os Y na początku w ogóle nie dała się ruszyć. Użyłem podstępu i trochę przesunąłem Rękę po osi Y. Po włączeniu flipka ręką poruszyla się w obu kierunkach ale jak dojedzie do bazy osi Y zabawa się konczy. I znowu wydaje mi się że za daleko wraca po Y I potem nie ma siły pojechać. Optosy z tyłu działają oba. Można jakoś wyregulowac? Załączam fotki czy ta os Y powinna być tak "wygięta" czy mi się wydaje ?


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#32
dobra poradzilem sobie z ręką.
jakby ktos napotkał podobny problem to w moim przypadku okazalo się ze ręka jezdziła za daleko w osi Y - wkrecała się tak daleko ze potem nie miala siły zeby sie "wykrecic" - BO nie działał switch który mowił jej "HOLA HOLA TU STOP!". Ręka z racji ciężaru magnesu, trochę się opuściła w doł - w związku z czym blaszka wciskająca switch z drugiej strony się podniosła - i nie wciskała switcha. 
Ręka działa podczas gry, trochę się trzesie muszę ją chyba rozebrać, poczyscic i podokrecać - no i nie wiem dlaczego HAND TEST w menu jest failed. kolejna zagadka.
Flip jest super szybki i mega duzo frajdy Smile juz go lubię.
Odpowiedz
#33
jak uwalisz Granda tak w okolicach 30 do 50 Miliardow, to dopiero bedzie frajda !!
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#34
Zanim to nastąpi to muszę złożyć wszystko do kupy Smile po czyszczeniu wszystkiego, wczoraj na playfield wjechał protector oraz ledy, dzis moze uda mi się poskładać resztę rzeczy, wrzucic nowe bile i bawimy sie dalej Wink
b. fajna maszyna. zwłaszcza jak jest w dobrym stanie Smile
Odpowiedz
#35
(19/03/2020, 09:10)thugnigga napisał(a): Zanim to nastąpi to muszę złożyć wszystko do kupy  po czyszczeniu wszystkiego, wczoraj na playfield wjechał protector oraz ledy, dzis moze uda mi się poskładać resztę rzeczy, wrzucic nowe bile i bawimy sie dalej Wink
b. fajna maszyna. zwłaszcza jak jest w dobrym stanie

Jednak walnięta była częśc HV na płytce DMD - pcb z Pindora's Box pomogł Smile po jej zamontowaniu,  DMD wrócił na swoje miejsce, obraz jest i wszystko hula Big Grin

dziękuję za pomoc - przede wszystkim York i thomy - dzięki Wam się znowu czegoś nauczylem Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości