Forum Flipperowe flippery.org.pl
oficjalne forum

Ulubione flippery - Na chwilę obecną mój ulubiony pinball to...

Pawe - 2010-12-07, 22:54
Temat postu: Na chwilę obecną mój ulubiony pinball to...
Po d�ugim namy�le stwierdzam �e Cirqus , Medieval , Twilight i wszystkie inne , no prawie wszystkie bo Papaya to strasznie nie trawi� :mrgreen:
kackc000 - 2010-12-12, 19:39
Temat postu: kilka sie takich znajdzie
taki ulubiony, na ktorym moge ostatnio grac caly czas WHITEWATER,
ostatnio mialem okazje zagrac na INDIANIE tez calkiem calkiem, gra wymagajaca duzo wysilku, oczywiscie gdzies jest jeszcze TWILIGHT ZONE,
a tak naprawde to chyba duzo gra sie na flipperach na ktorych ponioslo sie jakas wieksza porazke ;d i cwiczy, cwiczy do upadlego :evil:

NEX - 2011-02-19, 00:53
Temat postu: po chwili zastanowienia...
...
F14 Tomcat
Gateway
Start Trek TNG

a take

Galaxy
Black Knighy
Jungle Lord
Thirlwind

...i zapewne co najmniej kilkanacie innych :)

Pawe - 2011-02-22, 19:13

No to si zastanowie :) ale lista , Jungle Lord nie widziaem , stary ?
NEX - 2011-02-22, 21:11

Jungle Lord to rocznik 1981 - podobnie jak pierwszy Black Knight
http://www.youtube.com/watch?v=x5-SPR9dJyU

Jarnie - 2011-02-27, 13:26
Temat postu: moje typy...
EM- Capersville, Jubilee, Pat Hand
first gen SS- Black Knight, Xenon, Black Hole
system 11- F-14 Tomcat, Black Knight 2000, Radical!
Dot Matrix- White Water, Getaway, Medieval Madness

kackc000 - 2011-03-05, 17:36

moj typ na najlepszy zaraz po indianie ;d
creature from the black lagoon

Pawe - 2011-03-06, 12:27

musicie przywie kiedy t kreaturk na Lig :)
Rednax - 2011-03-22, 14:45
Temat postu: A dla mnie ...
Te ciko powiedzie, ale moje typy to:

1. Roadshow (moe dlatego, e to pierwszy fliper na ktrym graem)
2. The Addams Family - wymiata
3. Flinstones - znam tylko z emulatora, ale ju tak mi si podoba, e zaczem na niego pienidze odkada ;)

mucha - 2011-03-22, 16:06
Temat postu: Re: A dla mnie ...
Rednax napisa/a:
....3. Flinstones - znam tylko z emulatora, ale ju tak mi si podoba, e zaczem na niego pienidze odkada ;)

posiadam i polecam, wcigajca maszyna.

MARIO - 2011-04-18, 08:46
Temat postu: Na chwil obecn...
Creature Black Lagoon
Whitewater
Congo (ostatnio bardzo mi si spodoba)

Pawe - 2011-04-20, 16:43

Congo rozwala mnie swoj innoci , np. skill fire ! , mnogo multiballi (2,3 i 4 kulowe) Ciekawe combo itd. niby taki prosty a ma tyle ukrytych akcji :)
NEX - 2011-04-20, 22:45

Faktycznie ilo multiballi jest spora - naliczyem chyba 4 rone. Kilka ciekawych niespodzianek i bonusw tylko.... gdy ju pozna si te maszynk robi si troch nudna. Brakuje mi w niej jakiego "trudnego zakoczenia" dajcego ogromn ilo punktw (jak Final Frontier w Star Treku, zaliczenie wszystkich paneli w TZ czy wszystkich misji w Indianie...) - jakiego... fajerwerku dla ktrego chciaoby si grac ;)
Pobawiem si troszk na VP - moe gdy pogram duej na prawdziwym - zmieni zdanie ;)

Prezes - 2014-04-19, 08:45
Temat postu: ulubione flippery-maszyny marze, czyli PINBALL DREAMS;)
Proponuj tak zabaw - piszcie jakie tytuy najbardziej lubicie, macie czy nie mniej wane, ale i to mona doda.
Ja zaczynam:
MAM (i nigdy nie sprzedam): Shadow, Indiana Jones, White Water
MARZ o: Revange from Mars, Tales of Arabian N.

Berud - 2014-04-19, 09:09

Ciekawe e marzysz o RfM, lubi ten flipper ale chyba szybko si nudzi bo za duo tam nie ma :)

Ja marz o wielu stolach bo nie mam ani jednego czowka to Star Trek: the Next generation, Twilight Zone i ostatnio jak mocniej si w zasady zagbiem Terminator 2.

NEX - 2014-04-19, 09:26

A co tam zgbia w T2? :) Fliper z mega prostymi zasadami ale... take mega grywalny. Zawsze lubiem t maszyn.
Podczas ostatniego turnieju u Maria gralimy na nim fina - takich emocji i zwrotw akcji dawno nie widziaem :)

BTW watek doklejam do identycznego istniejcego

printimus - 2014-04-19, 10:53

Ulubione

EM - w sumie kady Gottlieb 74-
SS not DMD - Haunted House,
SS DMD - Getaway, T2, Spiderman

Na celowniku:
Min. kilkadziesit tytuw...

i odpowiedni obiekt aby to wszystko gdzie trzyma.

Berud - 2014-04-19, 11:23

NEX napisa/a:
A co tam zgbia w T2? :) Fliper z mega prostymi zasadami ale... take mega grywalny. Zawsze lubiem t maszyn.(...)

na pierwszy kontakt jako mi nie podszed bo duo kulek drainowaem, dopiero pniej jak mi Marcin zoi skr i wytumaczy co nieco to pojem ocb.

printimus napisa/a:

(...)

wasnie si zastanawiaem ostatnio ile maszyn by si zmiecio maksymalnie w Printimusie, gdyby tak uk z fliperw zrobi koo Klasykw to by weszo chyba jeszcze troch maszyn :) tylko czy to ju nie bdzie sardynkowo.

kane11 - 2014-04-19, 11:27

Mj zdecydowany nr.1 to Demolition Man, chyba bdzie to moj pierwszy flipper (jeli uda mi si uskda na niego kas), lubi take: The Shadow, Judge Dredd, STTNG, Dirty Harry, Johnny Mnemonic, ale, to ocyzwiscie strefa marzen. Ntomiast z flipperw, w ktre graem najbardziej nie trawi JunkYard.
printimus - 2014-04-19, 11:42

Berud napisa/a:

printimus napisa/a:

(...)

wasnie si zastanawiaem ostatnio ile maszyn by si zmiecio maksymalnie w Printimusie, gdyby tak uk z fliperw zrobi koo Klasykw to by weszo chyba jeszcze troch maszyn :) tylko czy to ju nie bdzie sardynkowo.

Niestety, aktualnie w Printimusie osignlimy w zasadzie kracow pojemno jeli chodzi o flippery. Szacujemy , e tzw. maksymalny max to 32 szt. ale bdzie ju ciasno. Jak kupowaem budynek to nie przyszo mi do gowy eby by bardziej flipper friendly no i mam teraz problemy.

Berud - 2014-04-19, 11:50

kane11 napisa/a:
(...)
Ntomiast z flipperw, w ktre graem najbardziej nie trawi JunkYard.

tego mi brakowao, e nie piszecie ktre pinballe s fe dla was, ja sie nie wypiowiadam bo todzib jestem :)

printimus napisa/a:
(...)
tzw. maksymalny max to 32 szt. ale bdzie ju ciasno. (...)

:o najs!
i tak jest super, cae pitro na dziesitki fliperw do tego blisko do azienki i jeszcze miejsce odpoczynek.

moe we rodzinnym miecie Wrocaw znajdzie si jaka fajna hala? :D oczywicie artuje bo wiem e to nie realne.

Sebastian G - 2014-04-19, 12:21

Moje naj:

Spectrum
Medusa
Hanted House/ Black Hole/Jungle Lord
Spy Hunter
Vector

Revenge From Mars
Lord od The Rings

Berud - 2014-04-19, 12:32

Sebastian G napisa/a:
Moje naj:

Spectrum
Medusa
Hanted House/ Black Hole/Jungle Lord
Spy Hunter
Vector

Revenge From Mars
Lord od The Rings

ciekawe zestawienie, gdzie mona pogra? :)

kane11 - 2014-04-19, 14:08

32 sztuki? To bymy ju prawie mieli swj "Papa headquarter".
L.U.K - 2014-04-19, 14:17

Arabian, Theatre of Magic.

Sebastian G napisa/a:
Moje naj:

Spectrum

no prosz, a w Berlinie nie potrafie powiedzie o co w nim chodzi :D

mezik - 2014-04-19, 14:19

No u mnie w piwnicy moge zmiescic 14 i wyglada na to ze powoli bede do tego dazyl. 6 smiga a 2 czekaja w magazynie az je ogarne.
Berud - 2014-04-19, 14:24

te adnie :) no to odliczamy

Mezik : 6 slots left
Printimus: 8 slots left

Prezes - 2014-04-19, 15:32

Przede wszystkim dzikuj za sklejenie z poprzednim wtkiem (wiedziaem, e by, ale nie mogem znale).
Po drugie raduje mnie spory ODZEW!
Po trzecie = RFM. By rok 1999 moe 2000. Byem w Wiedniu z m wczesn lub, poszlimy na Prater (k..a ledwo przeyem kolejk grsk... a 1986 r. w Disneyworldzie [Floryda, Disneyland jest w Kali] na dwch byem i si wietnie bawiem). I w hali z maszynami zobaczyem Rewana i ONIEMIAEM, byem tym zachwycony! Graem z gociem co by siy jak gobek, a poci si jak mysz. Jako niewiele pniej dowiedziaem si, e PINBALL is DEAD, bo WMS (w tym Williams) zamkn "dywizj" flipperow...
Wg mnie to by extra pomys i obok linii normalnych flipw, powinny by takowe. Tym bardziej, e teraz by to byo tasze i prostsze. to be continued ;)

[ Dodano: 2014-04-19, 15:33 ]
mezik napisa/a:
No u mnie w piwnicy moge zmiescic 14 i wyglada na to ze powoli bede do tego dazyl. 6 smiga a 2 czekaja w magazynie az je ogarne.

a przed wczoraj syszaem 13... za chwil bdzie 41 ! ;)

[ Dodano: 2014-04-19, 15:33 ]
Berud napisa/a:
te adnie :) no to odliczamy

Mezik : 6 slots left
Printimus: 8 slots left

no no, a przecie s i inne lub si szykuj... ;-)

[ Dodano: 2014-04-19, 15:52 ]
kane11 napisa/a:
Mj zdecydowany nr.1 to Demolition Man, chyba bdzie to moj pierwszy flipper (jeli uda mi si uskda na niego kas), lubi take: The Shadow, Judge Dredd, STTNG, Dirty Harry, Johnny Mnemonic, ale, to ocyzwiscie strefa marzen. Ntomiast z flipperw, w ktre graem najbardziej nie trawi JunkYard.

si z koleg zgodz
moe poza Mnemonikiem
oraz JY. pamitam e by X lat temu na MP w CDQ, eXXXtra pomys z kul na acuchu (czyli tzw. wrecking ball), BTW: czy to ma jakow polsk nazw?
o tak kule idzie:
DEMOkula

mucha - 2014-04-19, 17:01

Berud napisa/a:
Ciekawe e marzysz o RfM, lubi ten flipper ale chyba szybko si nudzi bo za duo tam nie ma :)

duej grae na tej maszynie ?? czy tylko znasz z youtube ??

mezik - 2014-04-19, 17:02

Panie prezesie sluchaj uchem a nie brzuchem.
13 +1 na sali barowej. Po co ja w ogole mowie niektore rzeczy jak i tak nikt nie slucha. Napisze cos to przynajmniej zostaje dowod na moje slowa.

NEX - 2014-04-19, 17:09

Patrz na swj post sprzed 3 lat (pocztek tego wtku) i myl e... chyba wiele nie zmienibym :)
Pierwsza trjka pozostaaby bez zmian. Dodabym do nich na pewno Demolk, AFM oraz nowego Star Treka :) Podobaj mi si take: TOTAN, ToM, High Speed oraz zapewne z kilkanacie innych
Berud napisa/a:
tego mi brakowao, e nie piszecie ktre pinballe s fe dla was, ja sie nie wypiowiadam bo todzib jestem :)

Dla mnie gniotami s: Gilligan's Island, Bugs Bunny's Birthday Ball, Terminator 3 (z uwagi na idiotyczny Assault), Rescue 911, WHO dunnit, Police Force)

Prezes - 2014-04-19, 17:17

mezik napisa/a:
Panie prezesie sluchaj uchem a nie brzuchem.
13 +1 na sali barowej. Po co ja w ogole mowie niektore rzeczy jak i tak nikt nie slucha. Napisze cos to przynajmniej zostaje dowod na moje slowa.

Panie Gofer,
Sucham czym w danej chwili lepiej.
I gra, dla mnie moe by 31+1 nawet. Ja Ci zawsze sucHAM.
Tak tak - dowd niezbity. I masz wiadkw (nawet koronnych).

pizmakus - 2014-04-19, 17:28

Theatre of Magic dla mnie jest numerem jeden na licie most wanted. wietny motyw graficzny, sporo grania a do tego jeszcze idealnie dobrana muzyczka.
Drugim ulubionym, na szczescie ju posiadanym flipperem jest BoP. Wprawdzie duo mniej grania ale Maszyna nadrabia swoimi wdzikami i efektami dzwikowymi :)

Prezes - 2014-04-19, 17:39

pizmakus napisa/a:
Theatre of Magic dla mnie jest numerem jeden na licie most wanted. wietny motyw graficzny, sporo grania a do tego jeszcze idealnie dobrana muzyczka.
Drugim ulubionym, na szczescie ju posiadanym flipperem jest BoP. Wprawdzie duo mniej grania ale Maszyna nadrabia swoimi wdzikami i efektami dzwikowymi :)

aaaa to masz ju flipa! nie wiedziaem, a co to BoP bo cosik nie jarz...

Berud - 2014-04-19, 17:44

pizmakus napisa/a:
(...)
Drugim ulubionym, na szczescie ju posiadanym flipperem jest BoP. (...)

birds of paradise?
blaze of perdition?
Biuro Odbudowy Portw?
Biaostocki Okrg Przemysowy?
Bielski Okrg Przemysowy?

itd. :D

mucha napisa/a:

duej grae na tej maszynie ?? czy tylko znasz z youtube ??

taaa, jest we wrocawiu, 9 misji i pare bajerw typu martian attack, wiesz ta sztuka we wrocawiu jest bardzo zaniedbana moze dlatego tak troch niedoceniam tej maszyny, cho naprawde lubie pinball 2000.

pizmakus - 2014-04-19, 17:51

Berud wiem, e bardzo si starae ale zmartwie ci nie ftrafie :)
Bride of PinBot

kane11 - 2014-04-19, 17:53

Bride of pinbot pewnie. ... jest tu moe jaki "bill Gates", co by wspomg kolegw finansowo w celu zakupu swojego pierwszego Fliperka??? :lol: :lol:
thomy - 2014-04-19, 18:11

Moje ulubione?wszystkie elektromechaniki,dzwiki wydobywajce si z takiego nudnego starego zomu to dla mnie bajka :-) ,z bardziej wspczesnych to te ktre miaem okazje gdzie zagra wicej czyli Revenge FM,T2,Creatura,World Cup,Jokerz :-P
Plany fliperowe s,pomieszczenie na jesie bdzie,wejdzie z 5,6 sztuk,mia by bilard ale troch si zmienio,zobaczymy co z tego wyjdzie..
Wesoych!!!

mucha - 2014-04-19, 18:54

Berud napisa/a:

... we wrocawiu jest bardzo zaniedbana moze dlatego tak troch niedoceniam tej maszyny, cho naprawde lubie pinball 2000.

moe, bo w dobrym stanie ta maszyna daje frajd, wg mnie to moe jako jedyna maszyna w kolekcji to nie bardzo, tylko jako kolejna. Fajna odskocznia od DMD, mieszne motywy itp, u mnie dodatkowo zbajerowany bo mam LCD i nucore 8-) SWEPI nie za bardzo mi podszed, moe za mao jeszcze na nim pograem.
Dla mnie jak na razie TOP1 LOTR, potem Indiana, Doctor Who, w planie przede wszystkim Tales of Arabian ..., Scared Stiff i Spiderman sterna, a i Getaway :-)

printimus - 2014-04-19, 19:28

Mwic o Pinball 2000. Nie wiem czy wiecie ale w momencie zamknicia dziau flipperw w WMSie trway prace nad dwoma kolejnymi tytuami. Jednym z nich by Playboy. To byoby zasadniczo ciekawe wykorzystanie moliwoci tego systemu.
NEX - 2014-04-19, 19:37

Temat by ju poruszany na tym forum. IMHO Wizard Blocks zapowiada si bardzo ciekawie, szkoda e projekt upad.
Squall - 2014-04-19, 19:39

Ciko pisa o ulubionym flipperze, ale ostatnio zakochaem si w Draculi, ktrego nienawidziem i ktrego nie mam w kolekcji.

Na ten moment kocham Metallice, AcDC, AFM, Cirqusa, Mediala, a co dziwne Star Trek Nowy Sterna jako mnie nie grzeje - mimo, e mam wersj na wypasie - dziwne to jakie.

Jaro - 2014-04-19, 19:51

To na Dracul zapraszam do:

http://www.kregielnia-tb.pl/kontakt.html

Stoi Wawie i czeka na chtnych.

pizmakus - 2014-04-19, 20:35

Drakul jest bardzo wymagajcym fliperem. Jeden nieprzemylany ruch i kula lduje w magazynku. Mam go od ponad roku i dopiero co zaczem ogarnia te jego pode sztuczki, ktre serwuje non stop. Na duy plus trzeba mu zaliczy "wstawki gadane". W tej kwestii nawet DH i jego 'go ahed make my day' wysiada :)
L.U.K - 2014-04-19, 21:00

Dracula to wedug mnie nr.1 jeli chodzi o klimat, szczeglnie jak si zagra w cichym, ciemnym pomieszczeniu (na turniejach tego nie czu). maszyna spokojna, ale i nieatwa. Zdecydowanie na mojej licie 'wanted'.
Prezes - 2014-04-19, 22:27

L.U.K napisa/a:
Dracula to wedug mnie nr.1 jeli chodzi o klimat, szczeglnie jak si zagra w cichym, ciemnym pomieszczeniu (na turniejach tego nie czu). maszyna spokojna, ale i nieatwa. Zdecydowanie na mojej licie 'wanted'.

zgoda pena, no poza list WANTED (i byleby nie dead or alive ;)

Diablo - 2014-04-23, 22:34

Do moich ulubionych tytulw powrci Getaway ,
No 1. Indiana Jones , star trek , flinstonsi , terminator , no fear
Nie pojmuje zachwytu nad Addams Family , moze jeszcze nie doroslem , moze bede alowa ale rodzinka idzie pod motek.

kane11 - 2014-04-29, 20:21

Ostatnio "The Shadow" za mn chodzi.
Prezes - 2014-04-29, 22:54

hmmm.... czyli mas podwjny cie ;)
snowvictim - 2015-04-01, 22:32

Theatre of Magic :mrgreen:
Pawe - 2015-08-03, 00:48

Odwie wtek, ST TNG wygrywa u mnie ze wszystkim, ta grywalno....rozwala system !
NEX - 2015-08-03, 00:51

Podpisuje si pod tym. ST TNG ze wszystkich maszyn DMD jest dla mnie nr 1.
Radsson - 2015-08-03, 09:37

Ja te jestem nim zachwycony. Nieliniowo rozgrywki jest mega spraw.
Ale z tych na ktòrych graem to chyba jednak Indiana Williamsa jest moim nr1.
Aczkolwiek nie graem jeszcze na wielu topowych maszynach jak np. ToM ,Tz,MB,Metallica, ACpiorunDc,CV,AFM,MM ehh i wiele innych

thomy - 2015-11-08, 21:24

Radsson moesz troch wykreli z listy ;-)
Radsson - 2015-11-09, 14:10

haha racja z tej listy zostaje tylko "MM i wiele innych " :mrgreen:
pizmakus - 2015-11-09, 16:08

MM na bank odhaczysz w Budapeszcie. Kolejny argument za wypraw na Wgry :mrgreen:
Diablo - 2015-11-13, 20:48

Ile forintow trzeba zabra ze sob ? , maj tak jakie allegro ?
leszek golon - 2015-11-13, 21:29

mezik napisa/a:

Ta piwnica to pewnie z gumy jest

Jarnie - 2015-11-13, 21:38

...osawiona podkarpacka oszczdno :-)
Pinball Wizard - 2016-02-26, 10:32

Mj poprzedni post te usu.
adas_2008 - 2018-06-29, 10:54

Marzenie od "dziecka" Lethal Weapon 3.
Gdyby nie brak przychylnoci maonki oraz troch finansw to pewnie daoby rad jako to speni :(

mucha - 2018-06-29, 14:18

adas_2008 napisa/a:
Marzenie od "dziecka" Lethal Weapon 3.
Gdyby nie brak przychylnoci maonki ...

Cze,
Zmieniaj on :mrgreen:

adas_2008 - 2018-06-29, 18:09

Troch ju chyba za stary jestem a wiesz jak mwi adny fliper je Ci nie da :)
Diablo - 2018-06-29, 18:32

43 na karku i takie gupoty pisze
adas_2008 - 2018-06-29, 19:06

Wida im czek starszy tym gupszy :)
zeeker - 2018-07-02, 09:45

Raczej "mondrzejszy" :)
Karolina - 2018-09-24, 15:18

U wujka w salonie zawsze sta Robocop. Nigdy nie zapomn tych anegdotycznych okrzykw.

Koledzy nie chcili za bardzo na nim gra. Za to okupowali pamitam FinalFight.

Ale ja sobie zawsze zagraam.

Teraz jak czowiek jest ju starszy, to podobaj mi sie suberbohaterowie kina z lat 80 i 90.

demolka, ins.Harry Calahan, B.T.T.F, Idniana J. ,zabjcza bro

Jednak podczas gry, gdy miaam ostatnio przyjemnoc pogra np. w demolk. Czar prysn. I wydaje mi si nudnawa.
Musiaa bym gdzie przypomnie sobie jak gra si na np. Indiana jones. Bo to by pamitam bardzo oblegany tytu u wuja.

adas_2008 - 2018-09-24, 15:28

Karolina - wbij do nas do odzi na kaw i pogadaj z moj maonk :)
Karolina - 2018-09-25, 00:59

adas_2008 napisa/a:
Karolina - wbij do nas do odzi na kaw i pogadaj z moj maonk :)

A co miao by by tematem?

adas_2008 - 2018-09-25, 07:30

to o masz w podpisie :)
Karolina - 2018-09-25, 10:48

adas_2008 napisa/a:
to o masz w podpisie :)

Zapro swoj on ,tu do rozmowy ze mn na tym forum. Bo powiedz jej ,e ja nawet nie rozumiem, jak inna kobieta cenica sobie "pikno" ,a zarazem przedstawienia wietlne i teatralne rodem z piknej "sztuki"(tak, tak, uwaam e gra na fliperach to zarwno teatr i przedstawienie na ywo-nie z rzadka z piknymi figurami i okalajce piekn sceneri dodatkowo upikszon gr wiate! , postaciami rodem z kreskwek, czy gr barwn takich wywietlaczy jak DOT matrix).

Powiedz e nie rozumiem jak takiej "sztuki" mona nie chcie u siebie w domu?

Na pewno tkwi w niej ,jak w kadym z nas ziarno artysty i osoby chccej bra udzia "w czym piknym"

RAFAL - 2018-09-27, 09:46

Eee…, e co ???

W morde...! to ja chyba zgubiem moje ziarnko pikna....
Dla mnie flipery su gwnie do grania, najwaniejsze eby maszyna bya sprawna i paletki miay moc!

P.S. Ada przekonae on?

adas_2008 - 2018-09-27, 10:10

wuja tam przekonaem :( cigle to samo - a to wyje, miga, powalio Ci itp :(
Karolina - 2018-09-29, 01:28

Mao co w Waszych wypowiedziach ekspesji :-D
Karolina - 2018-09-29, 01:29

"ekspresji"

(klawisz R mi co sabo dziaa :evil: )

snowvictim - 2018-10-15, 18:15

Addams jednak. Nic dziwnego, e najlepiej sprzedajcy si pinball wszechczasw. TOTAN mi si znudzi, a na TZ dobijam do LITZa praktycznie w kadej grze.
Jarnie - 2018-10-15, 18:45

Kady fliper to tylko rzecz... a kada rzecz si nudzi prdzej, czy pniej...
nawet Lamborghini, awionetka czy inne cuda

NEX - 2018-10-15, 19:58

Jarnie napisa/a:

Tyle e jednej prdzej a inne (duo) pniej.

btw. STTNG, F14 i Getaway jako (pomimo wielu wielu lat gry) nie chc mi si znudzi ;)
Pewnie do tej listy po zastanowieniu si dodabym jeszcze kilka innych maszyn.

skyline - 2018-10-15, 20:28

NEX napisa/a:
Jarnie napisa/a:

Tyle e jednej prdzej a inne (duo) pniej.

btw. STTNG, F14 i Getaway jako (pomimo wielu wielu lat gry) nie chc mi si znudzi ;)
Pewnie do tej listy po zastanowieniu si dodabym jeszcze kilka innych maszyn.

Amen :mrgreen:

RAA - 2018-10-15, 20:34

Zgadzam si z NEX'em. Dla wielbicieli tych maszyn to jednak nie s tylko rzeczy. Na Getaway gram od ponad 20 lat i wcale si nie znudzi. STTNG to samo. Uwielbiam te maszyny i mog spdzi godziny na grze ale te na konserwacji. Ogldajc maszyn, ktra jest dla kogo tylko rzecz i dla kogo gdzie jest czym wicej atwo zauway rnic na pierwszy rzut oka :)
leszek golon - 2018-10-15, 20:39

Jest nas wicej mam tak samo :lol: Mnie flipery chyba nigdy si nie znudz :-P
snowvictim - 2018-10-15, 20:47

S gracze, s zbieracze :-P osobicie nale raczej do drugiej kategorii, a warto flippera szacuj na podstawie tego ile dodatkowej roboty w niego wsadziem. Std Addams na pierwszym miejscu, bo zrobiem praktycznie nowego.
Jarnie - 2018-10-15, 21:01

Kady ma swoje racje... ja si przyzwyczajam do ludzi i zaley mi na ludziach, przedmioty to rzecz drugorzdna...
Na dzi to bym chcia kupi Timeshocka!
Ci nie znaczy, e by si nie znudzi po czasie, ale ba pewno pniej ni wszystkie Bally Williams...
Mona by i graczem i zbieraczem i... ;-)

mezik - 2018-10-15, 21:21

Z flipperem jest jak z zona :) wybierzesz madrze kierujac sie sercem to do konca zycia sie nie znudzisz :)
NEX - 2018-10-15, 23:41

O tak, Timeshock! na pewno duuuuuugo si nie znudzi. Co wiadomo co dzieje si z tym projektem?
namore - 2019-03-27, 21:28

mezik napisa/a:
Z flipperem jest jak z zona :) wybierzesz madrze kierujac sie sercem to do konca zycia sie nie znudzisz :)

To moje nowe motto yciowe ;)