Forum Flipperowe flippery.org.pl
oficjalne forum

2013 - PLF oraz Imprezy Krajowe - Printimus Elite and Classic IV + RSC

printimus - 2013-10-03, 11:52
Temat postu: Printimus Elite and Classic IV + RSC
Zapraszam na 9.11 - tym razem na kolejne turnieje serii Elite (każdy z każdym), Classic (klasyczny) wszystko wchodzi - jako serie - do WPPR - mam potwierdzenie od Dyrektora Łukasza oraz Josha z IFPA

Otwarcie: 10:00
Rozpoczęcie: 12:00

Przedsprzedaż biletów na KupBilet.pl
tutaj: http://www.kupbilet.pl/in...15&f106=tr0022&

Przypomnienie zasad:
Elite - każdy z każdym czyli ilość rund o jeden mniejsza niż ilość zawodników (max. 32 osoby), jeśli będzie mniej osób to może uda się rozegrać 2 tury (ale to zostanie określone PRZED rozpoczęciem Turnieju) - gramy od 12tej do 21:00 z przerwą na lunch/dinner. Wygrywa ten kto wygra najwięcej rund (spotkań). W razie remisu - rozstrzygnięcie pomiędzy zainteresowanymi w systemie każdy wybiera jeden flipper i sporządzamy tabelę pomocniczą, jeśli dalej jest remis to już losujemy flipper na rozstrzygający mecz.

Classic - w cenie biletu 3 gry na każdym dostępnym classicu, robimy ranking na danej maszynie i sumujemy uzyskane punkty z rankingu poszczególnych maszyn. Wg tej sumy sporządzany jest ranking Classic. Gramy w zasadzie cały czas (od momentu rozpoczęcia turnieju Elite już bez rozgrzewek!). Po wyczerpaniu przydziałowych gier można dokupić kolejne 3 gry na dowolnie wybranych Classicach za 5,00 zł. Sprzedaż ewentualnych dodatkowych gier trwa do 20:00, potem tylko grają ci, co jeszcze mają wolne kupony. UWAGA! Osoba, która posiada w danym momencie najwyższy wynik na danej maszynie, może w razie jego pobicia podjąć jedną bezpłatną próbę odegrania się. Próbę taką należy rozegrać niezwłocznie po utracie prowadzenia. Będziemy się starali zawiadamiać zainteresowanego w takiej sytuacji.

W razie miejsc ex equo w turniejach dodatkowych losujemy jedną z maszyn wchodzących do danego turnieju i na niej następuję gra rozstrzygająca.

Wstęp jak na poprzednie turnieje Printimus:

50,00 zł. w przedsprzedaży
UWAGA! Nie będzie sprzedaży w dniu imprezy!

oraz dodatkowo, dla osób, które chcą sobie tylko pograć rekreacyjnie (do 21:00):

25,00 zł. w przedsprzedaży
40,00 zł. w dniu turnieju

L.U.K - 2013-10-03, 12:19
Temat postu: Re: Printimus Elite and Classic IV + RSC
printimus napisał/a:
Zapraszam na 14.09 (...)

mamy październik :)

printimus - 2013-10-03, 12:41
Temat postu: Re: Printimus Elite and Classic IV + RSC
L.U.K napisał/a:
printimus napisał/a:
Zapraszam na 14.09 (...)

mamy październik :)

Poprawione. Dzięki za info.

printimus - 2013-10-28, 21:08

Myślę, że czas przypomnieć o nadchodzącej imprezie. Warto potrenować przed MP.
Prezes - 2013-10-28, 23:04

printimus napisał/a:
Myślę, że czas przypomnieć o nadchodzącej imprezie. Warto potrenować przed MP.

Kraków się wybiera!

NEX - 2013-11-02, 23:26

Wybiera się ktoś z Warszawy?
Squall - 2013-11-03, 08:02

Kurde każdy z każdym?
Taka młócka? Marcin przemyśl to o czym mówiłem w Budapeszcie.
Nie chodzi o to, aby napieprzać na chama na flipperach, bo ani to przyjemne, ani fajne.
Wyobraź sobie jedziesz 4 godziny na turniej z którego musisz też wrócić i grasz z tyloma zawodnikami i potem jeszcze musisz wrócić do domu.

marcinkg - 2013-11-06, 20:32

kto bedzie ?
printimus - 2013-11-06, 21:38

Squall napisał/a:
Kurde każdy z każdym?
Taka młócka? Marcin przemyśl to o czym mówiłem w Budapeszcie.
Nie chodzi o to, aby napieprzać na chama na flipperach, bo ani to przyjemne, ani fajne.
Wyobraź sobie jedziesz 4 godziny na turniej z którego musisz też wrócić i grasz z tyloma zawodnikami i potem jeszcze musisz wrócić do domu.

Wszystkie 3 edycje w tym systemie kończyły się ok. 20-21.

NEX - 2013-11-06, 22:24

printimus napisał/a:
Wszystkie 3 edycje w tym systemie kończyły się ok. 20-21.

Nieprawda.

Byłem na jednej edycji i z tego co pamiętam turniej skończył się grubo po 23.
Tak dla przypomnienia: to ten turniej który przerwałeś w połowie II rundy (ponieważ było... już późno)

Paweł - 2013-11-07, 01:51

Ja na pewno nie, kupa pracy przed MP
printimus - 2013-11-08, 13:07

Może warto potrenować przed MP ?
marcinkg - 2013-11-08, 15:08

ja bede :mrgreen:
printimus - 2013-11-10, 11:15

Pierwsza trójka wczorajszego turnieju:

Elite:

1. Hubert Krysiński
2. Mariusz Tkacz
3. Armand Maculewicz

Classic:

1. Tomasz Hedzielski
2. Mariusz Tkacz
3. Marcin Krysiński

The Roger Sharpe Contest:

1. Jakub Tkacz - 5 z 6 (drugi raz wypełnił normę!!!!)

Squall - 2013-11-10, 11:43

Do Domu dotarliśmy o 1.30
M jak masakra.

Ostatni raz prośba do wszystkich organizatorów.
Nie myślcie tylko i wyłącznie o lokalnych gościach i na zaczynajcie imprezy max o 11 czy nawet o 10 rano.

Ruszcie dupy i wstańcie wcześniej, przez co ludzie z zewnątrz będą mogli szybciej wrócić do domów.

Rozpoczynacie imprezy o 13-tej i napierdalanie na chama do zmęczenia, potem ból pleców i powrót nawet autostradą nie należy do przyjemnych.

Przepraszam za słownictwo, ale to ostatni komentarz z mojej strony na ten temat.

Obiecuje jedno. Jak zorganizujemy imprezę w Rzeszowie - zacznie się o godzinie 15-tej i trwać będzie do 4 rano :P

printimus - 2013-11-10, 12:55

Rozumiem Cię Daniel. Tylko, że jak wezmiemy towarzystwo za twarz i zdyscyplinujemy, to niektórzy będą mieć 50% walkowerów. Może rozwiązaniem będzie podział graczy na dwie grupy: palących i niepalących? I palący sobie rozegrają swój turniej w tempie 2 rundy na 1h, podczas gdy niepalący 3 rundy na 1h.
BTW - godzina rozpoczęcia - 13:00 jest wynikiem wcześniejszych próśb, żeby nie zaczynać rano bo niektórzy wyjeżdżają z domu ok. 10tej, a mają do pokonania kilkaset kilometrów. Wszystko było gotowe o 10:00. Pierwsi uczestnicy pojawili się ok. 11tej z minutami.

MARIO - 2013-11-10, 18:41

Danielu nie przesadzaj gospodarze młody i starszy wraz z Kołobrzegiem wylądowali jeszcze u mnie w piwniczce gdzie graliśmy mini turniej do 2 w nocy więc w domu byli grubo po tobie :mrgreen: :lol:
Squall - 2013-11-10, 19:05

Mario, ale zarówno gospodarze jak i Marcin nie jechali wcześniej prawie 300 km w jedną stronę. Marcin coś tam spał :) Chociaż jemu przyznałbym osobny order za ilości KM przebyte - zdecydowanie zasługuje na osobną nagrodę!
printimus - 2013-11-10, 20:21

Właśnie zaczynamy poprawiny. we trzech.
printimus - 2013-11-11, 00:36

Wyniki poprawin:

1. Hubert Krysinski
2. Marcin Kisiel
3. Marcin Krysinski

marcinkg - 2013-11-11, 01:16

W Dzwirzynie final gralismy chyba do 3 w nocy, byli zawodnicy ze zostali chyba do 5 pograc, nastepnie poszli na plaze po czym wrocili rano o 10 na turniej i zyja, wszystko zalezy od podejscia, flipperowcy to wytrzymaly gatunek !

ja do tej pory w Bytomiu, korzystam z gosciny Marcina, Hubert jest w mega formie, po tym jak baty zbieram nie zastanawiam sie po co na MP sie wyberam hehe

chcialem zabrac jeszcze kilka sprzetow ze slaska nad morze na wakacje ;) ale sie nie udalo i jutro wracam

co do turnieju organizator nie ma wplywu na to ze gracze nie sluchaja wczesniejszych ustalen i zamiast grac swoje rundy graja kilka do przodu przez to osoby ktore chca zagrac w kolejnosci nie moga tego zrobic bo ich przeciwnik jest zajety i z kolei ta osoba czeka i robi sie balagan ...

kolejna sprawa ze palacy tez co chwile gdzies znikaja, trzeba ich szukac i na nich czekac rozwala organizacje troche

impreza jak najbardziej zaliczona do udanych, nie ma co marudzic !

CO DO NAGRODY ZA ILOSC PRZEJECHANYCH KM, SZUKAM SPOSORA KTORY JA UFUNDUJE ... :-P

Squall - 2013-11-11, 10:24

Proszę nie zwalać winy na palących. Opóźnienie i to ogromne spowodował Prezes i jego biznesowe gadki, które trwały spokojnie ponad godzinę :)
NEX - 2013-11-11, 15:45

marcinkg napisał/a:
W Dzwirzynie final gralismy chyba do 3 w nocy, byli zawodnicy ze zostali chyba do 5 pograc, nastepnie poszli na plaze po czym wrocili rano o 10 na turniej i zyja, wszystko zalezy od podejscia, flipperowcy to wytrzymaly gatunek !

Marcin nie porównuj Dźwirzyna do Bytomia. Do Dźwirzyna prawie każdy przyjechał na kilka dni i problem powrotu do domu po turnieju praktycznie nie istniał.
Z Bytomia masa ludzi wraca do domu ponad 300 km i myślę że o to chodzi Danielowi.

Daniel, 1:30 to i tak luzik :) Ja z ostatniego turnieju w Bytomiu wróciłem niewiele przed 4 rano a z przed ostatniego... około 6!

Zwalanie winy na to że ktoś tam sobie poszedł zapalić czy napić się coli w czasie turnieju jest po prostu śmieszne...

Prezes - 2013-11-11, 16:28

Squall napisał/a:

Ostatni raz prośba do wszystkich organizatorów.
Nie myślcie tylko i wyłącznie o lokalnych gościach i na zaczynajcie imprezy max o 11 czy nawet o 10 rano.

Obiecuje jedno. Jak zorganizujemy imprezę w Rzeszowie - zacznie się o godzinie 15-tej i trwać będzie do 4 rano :P

Co racja to racja, choć ja wolę dłużej spać, później zacząć i wracać późno, ALE jasne, ja się dostosuję tylko co powie W-wa?

Rzeszów - pewnie! ale śpimy u Ciebie ;)

Prezes - 2013-11-11, 16:32

Squall napisał/a:
Proszę nie zwalać winy na palących. Opóźnienie i to ogromne spowodował Prezes i jego biznesowe gadki, które trwały spokojnie ponad godzinę :)

ejże, tyle nie trwały
ale oczywiście część winy biorę na siebie

proponuję start 11:30, ale niech decyduje większość, a właściwie gospodarz wsłuchując się w głosy uczestników