Forum Flipperowe

Pełna wersja: lockbar widebody kupię
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie - moze się komuś gdzieś poniewiera, kompletny i niepotrzebny, i chciałby się pozbyć.
+1

bo ja też szukam ^_^
Witam

pytajcie użytkownika z Allegro martynablue
http://allegro.pl/listing/user/listing.p...id=4097048
tel. kontaktowy: 604 867 674

ja kupiłem za grosze lockbar do widebody 63cm, jeszcze chyba miał jakieś sztuki
Niestety już nie ma:/ Zostały mu jakieś standardowe i jedna szeroka od atari. Ale za to ma całe kartony sprzętu od flipperów (cewki, łapki, bumpery itp).
Lockbary są bez problemu do kupienia za granicą, można nawet zamówić niestandardowy na wymiar - problemem jest nie tyle cena samego lockbaru (kilkadziesiąt euro za nówkę) ile koszty przesyłki... dlatego chętnie kupiłbym od kogoś w Polsce, zwłaszcza że nie muszę mieć "funkiel-nówki" byle nie był sharatany i nitowany.

Kilka miechów temu kupiłem na aledrogo (poza aukcją) kompletną budę po black rose - jeśli dobrze pamiętam za 300 zeta + wysyłka za 100 - drzwiczki wymagały szpachli i malowania, nogi piaskowania i lakierowania (teraz wygladają jak nowe), ale generalnie były we w miarę dobrym stanie, lockbar też bardzo ok, sama buda nie zgnita i nieporysowana, graficzka z jednej strony przyblakła - cenę uznałem za ok.