Forum Flipperowe

Pełna wersja: Turniej w Krakowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Witam i zapraszam serdecznie na I turniej w Krakowie!
Proponowana data :
22 luty lub 29 marzec
Miejsce to Chmiel beer pub na ul Stradomskiej 15 (200 m od wawelu) Krakow.
mazyny na jakich zagramy:

Demolition man
Rocky and Bullwinkle and Friends
Creature from the Black Lagoon
Cyclone
Jokerz
Bad cats
Riverboat gambler
+moze jeszcze jakies maszyny sie pojawia dodatkowo

godzina rozpoczecia do ustalenia
cena 50 zl
w cenie do oporu napoje (soki cola i inne takie) herbata, kawa, lana piwo Perla(tylko dla pelnoletnich)
będę żeby nawet złe języki napisały że to: jakaś nora, pleśń, ćmy i nietoperze wampiry, piwo bez gazu, a w ogóle to nie piwo tylko kompot z perzu, zimno, herbata z prądem (dosłownie), ciemno, kawa nie wiadomo gdzie robiona, robaki, barman szyje i kroi, kible zatkane, szczury harcują, właściciel parchaty, ma liszaje i śmierdzi, a bredzi jakby się najadł szaleju i/lub blekotu, bo i oczy ma jakieś takie świrowate, włos zmierzwion, zaś oddech parszywy
i takie tam zwyczajowa bezinteresowna polska życzliwość :!:

to oczywiście żart (poza tym że będę) - miejsce super, maszyny takoż. pomogę Maćkowi jak mogę. i nawet pół piwa nie wypiję :-P (tylko wiesz, moja pomoc może być jak pocałunek śmierci he he)
Na pewno będzie jakaś ekipa przejazdem przez Kielce, się chętnie dołącze.
Wyglada na to ze 22 luty jedziemy z kulkami. Pub jest otwarty od 16 ALE
wypowuedzcie sie o ktorej godzinie chcielibyscie wystartowac. Bedzie potrzeba otworzyc o 9 rano... Otworze Smile najwazniejsze zeby zabawa byla dobra
mezik napisał(a):Wyglada na to ze 22 luty jedziemy z kulkami. Pub jest otwarty od 16 ALE
wypowuedzcie sie o ktorej godzinie chcielibyscie wystartowac. Bedzie potrzeba otworzyc o 9 rano... Otworze Smile najwazniejsze zeby zabawa byla dobra

przyjechałbym chętnie ale II połowa lutego u mnie kompletnie odpada. miłej zabawy.
Na razie mam wcześniej zaplanowany wyjazd na turniej do Szwecji. Ale jeśli to nie wypali, to zamelduję się u Ciebie 22.02 nawet o 8:00 rano. 29.03 niestety nie mogę.
Pojawię się na 100%, może nawet z familią :-)
Super. Im wiecej tym weselej. Ciagle zastanawiam sie nad godzina rozppczecia. Oczywiscie mozemy zaczas duzo wczesniej zeby sie ppbawic/rozegrac na free playach. A dodam ze jest w okolivy fajna pizzeria gdzie za 23 zl mozna zamowic capricoose (szynka pieczarki) ktora starcza spokojnie na 2 osoby i jest na prawde smaczna. Oczywiscie inne tez zamowic mozna. Jesli ktos ma ochote przywiezc swoja maszgne na turniej to smialo :mrgreen:
mezik napisał(a):Super. Im wiecej tym weselej. Ciagle zastanawiam sie nad godzina rozppczecia.

Decyzję podejmujesz TY, ale sądzę, że start najpóźniej 12, lepiej 11:00. Niech się jednak przyjezdni wypowiedzą.
W takim razie drzwi otwarte beda od 9 rano. A start 11 (no chyba ze wszyscy beda juz o 10 i bardzo beda chcieli zaczac wczesniej.
Mezik, podaj lepiej jakieś namiary dla fajną kwaterę w okolicach.
Prezes napisał(a):
mezik napisał(a):Super. Im wiecej tym weselej. Ciagle zastanawiam sie nad godzina rozppczecia.

Decyzję podejmujesz TY, ale sądzę, że start najpóźniej 12, lepiej 11:00. Niech się jednak przyjezdni wypowiedzą.

Do IFPY zgłoście... Bo za chwilę termin przepadnie.
Będę prawie na pewno.
Co do godziny do pociąg z Warszawy przyjeżdża na Kraków Główny o 11.15 czyli 12-ta byłaby w sam raz Smile
Wlasnie mialem pisac ze dostoshje sie do przyjazdow pociagow Smile zatem 12 start!
Fajna kwatere czy tania Smile jest kilka hosteli (podobno nawet za 20 zl za
Lozko za nic poza sezonem) napisz ile osob i przedzial cenowy (ile pokoi) a ja zapytam w okolicy
Stron: 1 2 3 4 5 6 7