Forum Flipperowe

Pełna wersja: Zdecydowanie kupię METALLICA PINBALL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
Jak w temacie, zdecydowany jestem na zakup.
Pozdrawiam
szczenol napisał(a):Witam,
Jak w temacie, zdecydowany jestem na zakup.
Pozdrawiam

Witam

Jestem zdecydowany na sprzedaż Smile

Fabrycznie nowa sztuka. Metallica PRO cena dla "forumowiczy" 18.900 zł
Cena z VAT na fakturę.

Jesli jesteś zainteresowany to prześlij swoje dane na adres info@flippery.pl
Możliwa wysyłka w poniedziałek.

Pozdrawiam
Jarek
Witam,
No to zdecydowanie już się dogadaliśmy wczoraj.
Zamówiłem już PREMIUM i czekam :mrgreen:
Pozdrawiam
Rafał
A to dobre Wink
Sporting napisał(a):A to dobre Wink

Old sport, ( http://www.ask.com/question/why-does-gat...-old-sport Wink

Gratulacje, bo widać że Ci dobrze idzie! To już ponad połowę sprzedałeś ?
Faktycznie perspektywy wydają się bardzo dobre. Bo na słowo to sprzedałem prawie wszystkie maszyny.

Ale jak w tej reklamie : "oszczędności masz tyle ile masz na koncie" :mrgreen:

Od chęci kupienia do zapłacenia to czasem dłuuuga droga Wink
Sporting napisał(a):Faktycznie perspektywy wydają się bardzo dobre. Bo na słowo to sprzedałem prawie wszystkie maszyny.

Ale jak w tej reklamie : "oszczędności masz tyle ile masz na koncie" :mrgreen:

Od chęci kupienia do zapłacenia to czasem dłuuuga droga Wink

!woow!, czyli nowej partii jeszcze nie zamawiaj ;-)
Jedzie już Metallica do mnie :mrgreen: Już jutro będzie u mnie i wszelki słuch po mnie na kilka dni zaginie :-P
szczenol napisał(a):Jedzie już Metallica do mnie :mrgreen: Już jutro będzie u mnie i wszelki słuch po mnie na kilka dni zaginie :-P

DOBREJ ZABAWY, a jak się odkleisz opisz wrażenia Wink
a potem może AC/DC do pary ? ;-)
Zdecydowanie dam znać! A to całe wariactwo przez to, że jakiś czas temu pożyczyłem znajomemu swojego T2 i gdy poprosiłem o zwrot zupełnie szczerze i otwarcie powiedział: "Terminator stał się już członkiem rodziny i nie oddam go już wcale!" Nieco mnie to zaskoczyło, ale po tym gdy na moje konto wpłynęła sowita zapłata za jego "nowego członka rodziny" wybaczyłem mu :-D
AC/DC może jakoś później na zamiane bo słabo z miejscem na dwa Undecided
Potwierdzam

Pierwszy oficjalnie sprzedany, fabrycznie nowy flipper to Metallica Premium w wersji Road Case !
Praktycznie z kontenera został przeładowany prosto na paletę.

Jeszcze raz gratuluję wyboru i życzę wielu chwil radości przy najlepszych utworach Smile
Nie będę dziękował za życzenia, a pogram jutro i wtedy zdam relacje 8-)
Trudno było się odkleić, ale niestety obowiązki wzywały :mrgreen:
Wrażenia z gry są powalające! Dźwięk i animacje naprawdę na najwyższym poziomie, nie mówiąc już o wykończeniu całościowym. Można grać i grać i grać uzyskując tym samym bardzo wysoki poziom zadowolenia Big Grin Mam nadzieję, że będę zadowolony przez bardzo dłuuuuugi czas :-P
Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce aby dodać coś na temat Sprzedawcy, ale muszę to koniecznie napisać! Firma pomimo, iż dopiero zaczęła sprzedaż flipperów STREN w Polsce to już wykazała się olbrzymim poziomem profesjonalności! Stern przez pomyłkę nie zmienił oprogramowania płyty głównej odpowiadającego ze sprawdzanie częstotliwości napięcia (50-60Hz). Co za tym idzie uruchomienie maszyny było w Europie niemożliwe :evil: Zgłosiłem to Sprzedawcy a ten wysłał serwisanta następnego dnia rano aby wymienił płytę główną na poprawnie zaprogramowaną!!! Należy dodać koniecznie że serwisant przejechał ok 1400 km aby wymienić płytę w ciągu 15 min i uruchomić sprzęt!!! A wszystko po to aby klient był zadowolony i w weekend mógł nacieszyć się graniem!!! Wielkie podziękowania i ogromny szacun dla tak działającego serwisu!!!
Pozdrawiam wszystkich
RAv
NEX napisał(a):
Sporting napisał(a):Ja natomiast będą zajmował się skupem używanych maszyn ale wyłącznie tych które sam sprzedałem. Wtedy też będę mógł zaoferować maszyny używane na gwarancji.
Co ważne, kupujący będą mogli odświeżyć co jakiś czas swój "park" oddając używanego flippera w rozliczeniu za nowego Smile
Ciekawy pomysł Smile
Skoro zamierzasz "specjalizować" się w nowych maszynach to zakładam że niebawem ogłosisz iż zostałeś właśnie także przedstawicielem JJP Smile Z tego co mi wiadomo to w PL nie ma jeszcze ani jednej ich maszyny.... Wink

Ciepło, ciepło ... Smile
Stron: 1 2