Forum Flipperowe

Pełna wersja: zagadka z nagrodą - TERAZ !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co to za flipper to widać, ale kto jest na zdjęciu? Pytam tak o nią, jak i jego oraz co to za film?
Zwycięzca - jeśli poda wszystkie trzy odpowiedzi dostanie ode mnie niewielką (ale flipperową) nagrodę na mistrzostwach Polski! Także proszę by osoby, które nie wezmą udziału w tej imprezie nie odpowiadały, bo nagroda przepadnie. Mogą oczywiście podpowiedzieć komuś kto będzie brał udział - w to nie wnikam.

[Obrazek: 09p3.jpg]
Nie było takie trudne Smile
1)Salma Hayek
2)Adam Sandler
3)Grown ups 2
pizmakus napisał(a):Nie było takie trudne Smile
1)Salma Hayek
2)Adam Sandler
3)Grown ups 2

No BRAAWOOOO ! choć walnąłeś się o tyle, że to część I ! Wink Ale akceptuję, bo jestem tej zabawy jedynym organizatorem i jurorem - moje prawo.
Odbiór - 16.11 CDQ, tylko nie spodziewaj się flippera hehe.

ALE jak do tego doszedłeś?
Yeaah wygrałem uścisk dłoni prezesa !!!111
Sandler co by ze sobą nie zrobił wygląda tak samo, natomiast tyłek Hayek rozpoznam z każdej odległości Smile
pizmakus napisał(a):Yeaah wygrałem uścisk dłoni prezesa !!!111
Sandler co by ze sobą nie zrobił wygląda tak samo, natomiast tyłek Hayek rozpoznam z każdej odległości Smile

nie nie - znaczy będzie uścisk, ale i będzie rzeczowa, serio.
niby tak (obie cechy), ale jednak nie wierzę... Confusedhock: też serio. widziałeś film, prawda? przyznaj się :-x
Serio to nie oglądałem ani pierwszej ani drugiej części. Nie przepadam za takimi produkcjami :mrgreen:
pizmakus napisał(a):Serio to nie oglądałem ani pierwszej ani drugiej części. Nie przepadam za takimi produkcjami :mrgreen:

Więc jak na to wpadłeś? Wstukałeś w wyszukiwarę nazwę flippera i np. słowo film?

A ja lubię, choć wszystko kwestia subtelnych różnic między tymi niesubtelnymi dowcipami.
Np. komedie braci Farrellych. Ich debiut (Głupi i głupszy - Dumb & Dumber) jest przydurniasty, poziom American Pie, ale już drugi (Kręglogłowi - Kingpin) super. Później bywało różnie, ostatnio cienko.
A co do Sandlera:
Nie zadzieraj z fryzjerem (2008) You Don't Mess with the Zohan - wyłączyłem po 15 min.
Duże dzieci (Grown Ups) - nie było złe, parę żartów exxxtra!
A niedawno widziałem Spadaj, tato (That's My Boy) - oh boy, ale się uśmiałem! :mrgreen:
tylko jak mówię - dowcip gruby jak placek po węgiersku w Nowym Sączu :!:
Jak dla mnie nie zadzieraj z fryzjerem rewelacja ale trzeba ogladac w oryginale Smile
pizmakus napisał(a):Serio to nie oglądałem ani pierwszej ani drugiej części. Nie przepadam za takimi produkcjami :mrgreen:

za łatwo to poszło, następna będzie trudniejsza!
wrzucę dziś lub w weekend
mezik napisał(a):Jak dla mnie nie zadzieraj z fryzjerem rewelacja ale trzeba ogladac w oryginale Smile

Eee.... gofery mają strasznie prymitywne poczucie humoru :-?
za to jak zapewniają ang. biegle znajom ! :-P
biegle nie biegle, na tyle żeby się pośmiać Big Grin a jeśli wyłączyłeś po 15 minutach to wieeeeeeele straciłeś. potem akcja robi się jeszcze lepsza i jeszcze bardziej absurdalna Big Grin
mezik napisał(a):biegle nie biegle, na tyle żeby się pośmiać Big Grin a jeśli wyłączyłeś po 15 minutach to wieeeeeeele straciłeś. potem akcja robi się jeszcze lepsza i jeszcze bardziej absurdalna Big Grin

może, mam to ale powrót do tego mało prawdopodobny...
robić komedie z chamskimi dowcipami też trzeba umieć. tacy bracia Farrelly umieli, ale po jakimś czasie jakoś nie....