Forum Flipperowe

Pełna wersja: GDZIE KUPIĆ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam. mam pytanie czy ktoś może mi podpowiedzieć, podać jakieś linki do sprzedawców fliperów? chciałbym kupić stół może z Williams'a - TAXI
Prezes napisał(a):
jacquesik napisał(a):Zdecydowanie Fish Tales

no jak talerz ryb może być lepszy od laguny ja się pytam? :lol:
może jeszcze mi powiecie, że "Obcy" jest lepszy niż "Obcy kontra predator" :mrgreen:
albo "Dzień świstaka" niż "Dzień niepodległości" ?! :-P :!:

Gilligan jest nam obcy kulturowo, bo oparty na serialu który nigdy nie leciał w PL :-P natomiast łowienie ryb to temat bliski wielu Polakom ;-)
zastanawia mnie wg jakiego klucza ułożyłeś ta listę... :?:
obstawiam WILLIAMS PINBALL ARCADE Smile
z Czech to nie wiem, ale:

mr.pinball napisał(a):Medieval Madness, 1997: $15,000.00
Great condition cabinet. Playfield is in great condition. Upgraded speakers. Great game. Hard to find in this condition. Thought I would never going to sell it.
Alex
neveroyatno@comcast.net, San Francisco Bay Area, California
----------------------------------------------------------------------
Medieval Madness, 1997 Williams: 14950
Nice, clean and partially restored mm. New cabinet decals, new coin door, new ramps including moat. Wireforms have been re-plated. All plastics either new or like new. Boards clean and new looking. Original play field is nice with cliffy's and mantis protectors in place. This mm needs nothing and is ready to enjoy! $14950 or will trade towards bbb. Prefer not to ship but will if absolutely necessary. Pictures availaable.
Tony Phone: 330-232-1746
tonyd@neo.rr.com, Cleveland, Ohio
niezłe jajca są jak ktoś nie ma orientacji cenowej, kiedyś w firmie stał mój Flinstones, klient przyszedł podjarał się maszyną i mówi że daje od razu 300 za nie go i zabiera.
Domyślacie się mojej reakcji ?? :mrgreen:
Sebastian G napisał(a):Kilka zakończonych fajnych aukcji z UK dla orientacji cenowej :

no nic tylko kupować w UK... :mrgreen:

widzę, że przepłacam grubo za swoje maszyny... ;-)

przecież "soundboard" jest całkiem "easy to fix" dla kogoś kto ma lutownicę, "działał zanim go wstawiłem do piwnicy", playfield trochę "touch up" ale za to skrzynia w idealnym stanie jak na swoje lata... ;-)

mucha napisał(a):Flintstones...

mówi że daje od razu 300 za nie go i zabiera.

Domyślacie się mojej reakcji ?? :mrgreen:

niech zgadnę: spytałeś w co Panu zapakować, bo nie wiesz czy na prezent..?
Jarnie napisał(a):Kilka zakończonych fajnych aukcji z UK dla orientacji cenowej :


mucha napisał(a):Flintstones...

mówi że daje od razu 300 za nie go i zabiera.

Domyślacie się mojej reakcji ?? :mrgreen:

Jarnie napisał(a):niech zgadnę: spytałeś w co Panu zapakować, bo nie wiesz czy na prezent..?


dobre :mrgreen:
daniel napisał(a):witam. mam pytanie czy ktoś może mi podpowiedzieć, podać jakieś linki do sprzedawców fliperów? chciałbym kupić stół może z Williams'a - TAXI[quote="pizmakus"]Generalnie ciężko znaleźć coś takiego czego by nie było na liście. Seriale też już ktoś ogranął w jednym miejscu. Z moich typów, jak sądziłem" niewyłapanych", został jeden. Undecided

ale zawsze można wynaleźć błędy, np. w filmie The Hard Way występują inne flipery niż sugerowany na stronie Secret Service.

odpowiedź poniżej:

http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.p...&start=135
Jarnie napisał(a):jak na to wpadłeś... :?:
Ponoć z czech ludzie sprowadzają ... , czechach na legalu możesz kupić marychę blizej i taniej niż w amsterdamie
A propos czeskich flipperów to są tylko sterny , nie ma ńic innego