Forum Flipperowe

Pełna wersja: Kupię playfield
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w tytule kupię playfield , mam kilka i powiesiłem je na scianie fajnie wyglądają. Potrzebuje jeszcze 2 - 3 szt by zapelnić scianę
Pozdrawiam
Diablo napisał(a):Jak w tytule kupię playfield , mam kilka i powiesiłem je na scianie fajnie wyglądają. Potrzebuje jeszcze 2 - 3 szt by zapelnić scianę
Pozdrawiam

prosiemy o foto
Czyli masz na ścianie cmentarzysko flipperów...
NEX napisał(a):Czyli masz na ścianie cmentarzysko flipperów...

dobrze powiedziane, gorzej niż Lara Croft Wink
Raczej zostaly wyciagniete z czyjejś piwnicy i teraz czekają na drugie życie .
Drugie życie to miałby gdyby ktoś je odrestaurował a nie wieszał na ścianie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Światyna Musi jakoś wyglądać , chyba że pożyczysz mi plakat z gołą babą ktora wisi nad twoim lużkiem :-) :lol: :lol: :-( :lol: :lol:
Diablo napisał(a):Światyna Musi jakoś wyglądać , chyba że pożyczysz mi plakat z gołą babą ktora wisi nad twoim lużkiem :-) :lol: :lol: :-( :lol: :lol:

Aaaaa czyli interesują Cię na ścianę playfieldy z półnagimi panienkami :mrgreen: No to mów od razu o co chodzi Smile
Sam sobie zaproponowałeś w innym wątku taki jeden:
Diablo napisał(a):tym razem wystawił jakieś cudo Gorgar
http://allegro.pl/fliper-gorgar-i3440139101.html
Niedrogi (100 PLN) a.... i panienka też jest Smile
:-) bez panienek i flipperów życie bylo by do bani :-)
NEX napisał(a):
Diablo napisał(a):Światyna Musi jakoś wyglądać , chyba że pożyczysz mi plakat z gołą babą ktora wisi nad twoim lużkiem :-) :lol: :lol: :-( :lol: :lol:

Aaaaa czyli interesują Cię na ścianę playfieldy z półnagimi panienkami :mrgreen: No to mów od razu o co chodzi Smile
Sam sobie zaproponowałeś w innym wątku taki jeden:
Diablo napisał(a):tym razem wystawił jakieś cudo Gorgar
http://allegro.pl/fliper-gorgar-i3440139101.html
Niedrogi (100 PLN) a.... i panienka też jest Smile
Szkoda że zajechana jak koń po westernie
Diablo napisał(a):[quote="NEX"][quote="Diablo"]Światyna Musi jakoś wyglądać , chyba że pożyczysz mi plakat z gołą babą ktora wisi nad twoim lużkiem :-) :lol: :lol: :-( :lol: :lol:

Diable dawaj foto, jesteśmy diabelnie ciekawi tego smętarzyska Wink
Jak dojade do domu na razie jestem w delegacji, playfield z podświetleniem solarnym ekologiczny 0 pradu tylko natura
Diablo napisał(a):Jak dojade do domu na razie jestem w delegacji, playfield z podświetleniem solarnym ekologiczny 0 pradu tylko natura

wali po oczach :lol:
Diablo napisał(a)::-) bez panienek i flipperów życie bylo by do bani :-)

chyba że na bani :-P