Forum Flipperowe

Pełna wersja: getaway
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam znajomy sprzedaje flipper Getaway
poniżej zdjęcie blatu , ile może być warty taki flipper ? w takim stanie ?
ma połamaną rampę i tak jak widać
warto kupić taki flipperek i za ile ?
ile byście zapłacili ? proszę o propozycje
pozdrawiam
połamana rampa
napisz lepiej ile kolega chce to napewno ktoś ci doradzi, bo teraz twój post brzmi bardziej jakbyś to ty chciał sprzedać ;-)
Można prosić o większą ilość zdjęć tej maszynki?? :-)
mucha napisał(a):napisz lepiej ile kolega chce to napewno ktoś ci doradzi, bo teraz twój post brzmi bardziej jakbyś to ty chciał sprzedać ;-)

Chciałby 4000 zł i potrzebuje waszej opini co o tym myślicieb
Konkretnie. Bez owijania w bawełnę
ja osobiście tyle bym nie dał :-> klocka w dół musisz przynajmniej wytargować ;-)
I co mu po 1000 zł ? Sama rampa jest nie do dostania. A jak bedzie to pewnie jakiś oszołom z Australii bedzie chciał za nią 100 $
W pewnym miejscu jest za 3500 w duzo duzo duzo lepszym stanie , nie dał bym wiecej niż 2000 zł
ja moge przygarnac w rozsadnej cenie bo mam jednego getawaya bez elektroniki i z blatem rozkreconym to z 2 jednego zrobie Smile

za takiego wytartego to majatku nie dostaniesz
dość popularna (ale świetna!) maszyna
sporo ich jest na sprzedaż
jeśli poza tym stan dobry, 2500 góra

Diablo napisał(a):I co mu po 1000 zł ? Sama rampa jest nie do dostania. A jak bedzie to pewnie jakiś oszołom z Australii bedzie chciał za nią 100 $
W pewnym miejscu jest za 3500 w duzo duzo duzo lepszym stanie , nie dał bym wiecej niż 2000 zł
napisz do mnie na: psf.prezes@gmail.com


Speed napisał(a):witam znajomy sprzedaje flipper Getaway
poniżej zdjęcie blatu , ile może być warty taki flipper ? w takim stanie ?
ma połamaną rampę i tak jak widać
warto kupić taki flipperek i za ile ?
ile byście zapłacili ? proszę o propozycje
pozdrawiam
Diablo napisał(a):I co mu po 1000 zł ? Sama rampa jest nie do dostania. A jak bedzie to pewnie jakiś oszołom z Australii bedzie chciał za nią 100 $
W pewnym miejscu jest za 3500 w duzo duzo duzo lepszym stanie , nie dał bym wiecej niż 2000 zł

racja, racja Diable :mrgreen: oglądnąłem dokładnie zdjęcia i widać że stan bardzo kiepski, dwójka max ;-)
Poślij zdjęcie dokładne rampy może mogę pomócSmile
Speed napisał(a):
mucha napisał(a):napisz lepiej ile kolega chce to napewno ktoś ci doradzi, bo teraz twój post brzmi bardziej jakbyś to ty chciał sprzedać ;-)

Chciałby 4000 zł i potrzebuje waszej opini co o tym myślicieb
Konkretnie. Bez owijania w bawełnę

za 4 tysiące masz sprawnego Terminatora z allegro.

za to dałbym góra dwa : rampa rampą, myślę że dałoby radę jakoś to dosztukować, gorzej że maszyna wygląda na nieźle zasyfioną i nie wiadomo co tam w środku siedzi, podejrzewam że może mieć znacznie więcej usterek.
Ha , ten getaway o którym piszecie jest na Allegro za 4 k. OKAZJA
http://allegro.pl/flipper-firmy-williams...17060.html

Strach pomyśleć jak wygląda zwykły flipper NIE OKAZJA