Forum Flipperowe

Pełna wersja: DŁUG.PISY, ołówki, pisaki, kredki, flamastry etc. proszę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
przynieść na mistrzostwa Polski, to ważne !!!!
dzięki
do zo co piszę z CDQ
Łukasz ośmieszyłeś się jako PREZES ! Wysyłanie ludzi po "pisaki" w dniu imprezy to kpina byłem tego świadkiem!Powinno czekać 200 długopisów z logo mistrzostw dla wszystkich przynajmniej po sztuce-na pamiątkę.To taki wielki koszt????????????????
York napisał(a):Powinno czekać 200 długopisów z logo mistrzostw dla wszystkich przynajmniej po sztuce-na pamiątkę.To taki wielki koszt????????????????
Zorganizowanie imprezy na 90 osób to kawał pracy. Nawet jeśli organizatorom zdarzyło się zapomnieć o jakimś duperelu (jak choćby długopisy) to pisanie że ktoś ośmieszył się z tego powodu jest... (delikatnie mówiąc) niepoważne. Nie ma to jak przyjechać na gotowe i krytykować...

Impreza (jak każda inna) miała pewne niedociągnięcia i potknięcia (sam na kilka zwróciłem uwagę). Należy jednak pamiętać iż całość organizowana jest przez małą grupkę ludzi robiących to zupełnie za darmo, często dokładających z własnej kasy i poświęcających na to masę własnego czasu.

Łukasz, Paweł, Andrzej (i pewnie kilka innych osób) - nalezą się Wam słowa uznania za wczorajsza imprezę. Ja osobiście cieszyłbym się gdybyście za rok także organizowali taki (lub podobny) turniej
Nie było długopisów, ale była pizza Smile
Ja ze swojej strony chcę gorąco podziękować Organizatorom. Kawał świetnej roboty, szacunek.