Forum Flipperowe

Pełna wersja: Wesoły serwis fliperów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ja nie znałem, fajne

a jak tam u Was z flipperami (na mieście i po domach)?

leszek golon napisał(a):Może staroć ale śmieszne


http://www.youtube.com/watch?feature=pla...-e8-SSWdIU
W poznaniu w Tonguelazie" nadal tylko Sopranosi .Prywatnie nikogo nie znam ,kto interesowałby się fliperami jak ja.Sam także niestety nie jestem posiadaczem prawdziwej maszyny.
na SOPRANOS nie da sie grac, bylem z 3 tyg temu to nie mozna zrobic multiballa bo switch albo target nie dzialal (juz nie pamietam), powiedzialem obsludze ale nie wiem czy naprawili to
WITAM!No to zapraszam Poznaniaka do Czarnkowa na małą partyjkę przy bez alkoholowym.Wcześniej miałem elektromechanicznego flipera teraz mam Robocopa.Mój kumpel który mieszka w miejscowości Goraj ma TIME MACHINE.Od czasu do czasu spotykamy się to u mnie to u niego i naparzamy.Jest fajnie.Moim zdaniem to wszyscy że tak powiem,fliperowcy,powinni byc jak rodzina,jak palce jednej ręki.POZDRO!!!
A wiesz ze do najwiekszej przemocy i morderst dochodzi wlasnie w rodzinach? Wink
mój kumpel mówi Polacy jesteśmy jak wielka rodzina ale patologiczna ;-)
Ale odgrzzebałeś trupa po 2 latach Smile
W międzyczasie w Poznanu zawineły się gry z Plazy i nie ma niczego. Ja chcę kupić stół i wstawić do lokalu, nie do końca tylko wiem jak zabrać się do zakupu, tzn. nie wiem jaki stół chcę Wink Ogłoszę się może w odpowiednim dziale po prostu.
Kriszna napisał(a):WITAM!No to zapraszam Poznaniaka do Czarnkowa na małą partyjkę przy bez alkoholowym.Wcześniej miałem elektromechanicznego flipera teraz mam Robocopa.Mój kumpel który mieszka w miejscowości Goraj ma TIME MACHINE.Od czasu do czasu spotykamy się to u mnie to u niego i naparzamy.Jest fajnie.Moim zdaniem to wszyscy że tak powiem,fliperowcy,powinni byc jak rodzina,jak palce jednej ręki.POZDRO!!!
.


To jakbym nie przeszkadzał to ja jako trzeci z paroma zgrzewkami bezalkoholowego chętnie na pare partyjek dołącze. :-P
leszek golon napisał(a):To jakbym nie przeszkadzał to ja jako trzeci z paroma zgrzewkami bezalkoholowego chętnie na pare partyjek dołącze. :-P

To było chyba zaproszenie do Ciebie, więc nie jesteś trzeci a pierwszy Smile
leszek golon napisał(a):
Kriszna napisał(a):WITAM!No to zapraszam Poznaniaka do Czarnkowa na małą partyjkę przy bez alkoholowym.Wcześniej miałem elektromechanicznego flipera teraz mam Robocopa.Mój kumpel który mieszka w miejscowości Goraj ma TIME MACHINE.Od czasu do czasu spotykamy się to u mnie to u niego i naparzamy.Jest fajnie.Moim zdaniem to wszyscy że tak powiem,fliperowcy,powinni byc jak rodzina,jak palce jednej ręki.POZDRO!!!
.


To jakbym nie przeszkadzał to ja jako trzeci z paroma zgrzewkami bezalkoholowego chętnie na pare partyjek dołącze. :-P


TO LUBIE !!!!!!!!!