Forum Flipperowe

Pełna wersja: EDIT: Kupię części do flipperów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kupię części do flipperów takie jak:

Podstawa:

- cały mechanizm napędowy flippera (podstawka, cewka, styki, wszystko), najlepiej od razu z flipperami i gumkami do nich, zarówno lewa jak i prawa strona
- cały mechanizm wybijaka do kulki (sprężyny, pręt, element mocujący do obudowy, całość)

Dodatkowo ewentualnie:

- mechanizm sligshota
- mechanizm bumperów
- inne drobne elementy (czujniki stykowe, o-ringi)

Zależy mi na dobrej cenie więc używane części jak najbardziej mile widziane, byleby w dobrej cenie. Oczywiście jeśli ktoś zaoferuje nowe w dobrej cenie to czemu nie. Wink

EDIT: Części mogą być obojętnie jakiej firmy, gdyż nie potrzebuję cześci do renowacji konkretnego modelu. Będę wraz z kolegą budował własnego flippera, także każda część będzie pasować, czy to Bally, Stern, Gottlieb itd. - obojętnie. Wink

Proszę tylko o nie wymyślanie cen tak jak to pewien Pan do którego dziś dzwoniłem, że dowiedziałem się, że za używane mechanizmy flipperów (lewy i prawy) razem z łapkami i kompletny wybijak kulek (razem z obudową i sprężynami) musiałbym zapłacić... 450 zł. To dokładnie za 445 czyli taniej mógłbym kupić NOWE razem z kosztami przesyłki z USA... Także proszę o podawanie rozsądnych cen. Wink Ja rozumiem, że towar deficytowy ale bez przesady. Tongue