Forum Flipperowe

Pełna wersja: [Warszawa] Hala Gwardii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Flipper Frenzy Hala Gwardii
Adres: plac Żelaznej Bramy 1

Jolly Park
Tales From The Crypt
Lethal Weapon 3
Bad Cats
Tales of The Arabian Nights

Cennik: 1 gra 3 PLN
1 gra (zależnie od maszyny) 3 lub 4 bile

Godziny otwarcia
Piątek - Sobota 09:00-01:00,
Niedziela 10:00-23:00
Uwaga - Poniedziałek - Czwartek - nieczynne.

Dodane: 12 stycznia 2020 przez Cino

[Obrazek: hg12.jpg]
Edit po tygodniu, zajrzałem tam ponownie co się dzieje. W sumie dużych zmian nie ma. Lekkie "przemeblowanie maszyn"
4 stoją obok siebie, elvis stoi samotnie nadal w naprawie :/ The Shadow włączony ale dalej wypluwa monety :/

W Tales Of The Arabian Nights możliwość wrzucenia 1zł 2zł, 5zł Przy wrzuceniu 5zł otrzymałem uwaga 3 gry po 4 bile. Innych kombinacji nie próbowałem

Na flipperze Whirlwind po wrzuceniu 3 x 2zł otrzymałem 4 gry po 3 bile. Przyjmuje tylko monety 2zł

Flipper Diner,chyba nie ma żadnych promocji przy wrzucie większej ilości złotówek, przyjmuje tylko 1zł za 3 bile
Z resztą, na flipperach są kartki naklejone jakie monety przyjmują. Jak będzie ktoś bardziej ogarnięty i z większą ilością monet, to może jeszcze jakieś inne "promocje" na granie znjadzie.

TOTAN wydaje mi się że łapki do końca nie opadają po uderzeniu, szczególnie lewa. Albo to może tylko ja mam takie wrażenie, tak to pracuje bez zarzutów.

Whirlwind chyba w najlepszym stanie z tych wszystkich, łapki żyleta. Wszystko OK

Diner też spoko, wszystko działa ok, łapki spoko. Tyle że szyba przy dolnej prawej łapce jest trochę porysowana :/ a szkoda.

Dużo dzieciarni gra, rozwalą te flippery w końcu.

P.S.
Nieraz ludzie nie kończą swoich gier :-P
Cześć!
W dniu dzisiejszym ja zaliczyłem tę "miejscówkę". Od czasu relacji Cino trochę się zmieniły dostępne tytuły.
Obecnie w tej lokalizacji mamy:
1) TOTAN - działa, stan bardzo dobry
2) DINER - działa, nie grałem
3) WHIRLWIND - wyłączony
4) NO FEAR - działa, fajnie się grało choć prawa łapka trochę słaba
5) TALES FROM THE CRYPT - wyłączony
6) WHITE WATER - wyłączony
Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne!
Na miejscu spotkałem Olafa, miłego gościa który powiedział, że jest właścicielem maszyn. Ogólnie dowiedziałem się, że w tej lokalizacji docelowo ma być więcej pinballi. Zobaczymy, może szykuje się poważna konkurencja dla Pinball Station w Warszawie :-)
Krótka relacja zdjęciowa:
[Obrazek: fa9951cf43198b44med.jpg]
W piątek ok południa zaparkowanie przy hali to wyzwanie...

[Obrazek: 28c6678ac89745e6med.jpg]
Miejscówka ("pawilon") i Pan Olaf w trakcie pracy.

[Obrazek: eca7118562275158med.jpg]
3/6 maszyn...

[Obrazek: 39be0336cc614441med.jpg]
TOTAN, świetna maszyna!

[Obrazek: 3dd7858243895261med.jpg]
Comming soon...
Witam wszystkich, no i znowu muszę dać edit bo byłem dzisiaj też w tym miejscu. Trochę później niż kolega namore, coś przed 17, relacja na gorąco.

1) Totan działa
2) Diner działa
3) Whirliwind został uruchomiony przy mnie, dzięki Marcinowi oraz Olafowi. Nawet coś się zgadało że ktoś z forum tu trafił z polecenia ze strony i dostałem jedną grę za darmo na tej maszynie ;-) Rekord kolegi z forum RAA, coś koło 15mln :roll:
4) No Fear działa, zagrałem ze 2 razy, jak dla mnie duży minus na maszynie brak rekordów. Pierwszy raz na niej grałem i chce mieć odniesienie czy dobrze mi poszło w miarę itp. Zgłoszone Olafowi, ma zmienić, albo Marcin to zrobi, bo on głównie serwisuje te maszyny z tego co zauważyłem.
5) TALES FROM THE CRYPT działa, co to za maszyna zajebista, fajnie się gra. Łapki dobrze kleją/gaszą kule, ale jak wyżej. Brak możliwości wpisania rekordu, zgłoszone Olafowi i zmienił, można się wpisywać. 2-3 razy zagrałem i się wpisałem, bo nie było dużej konkurencji :-P Ogólnie lepiej opłaca się na niej grać za 2zł = 4 bile, za 5zł = 2gry x 4 bile
6) WHITE WATER działa, super maszyna. Bardzo fajnie mi się na niej grało, ale tu kolega z forum RAA się nie pochwalił że wszystkie miejsca jego, a najlepszy wynik to 712mln ponad :-D za 2zł = 4bile, za 5zł = 3gry x 4bile

Jak widać parę godzin później od wizyty namore i całkiem inaczej to wygląda. Właściciel mówił że chce jeszcze wstawić jakieś flippery na hale Gwardii, ważne jest również to że zagląda tam i stara się żeby maszyny były sprawne. Prawdopodobnie kolejne flipperki zawitają do klubu "remont" koło metra Politechnika. Tak twierdzi właściciel, pożyjemy...zobaczymy. Na dzień dzisiejszy dobrze to wygląda, trzymam kciuki za dalszy rozwój.
Gdzie trzeba kliknąć, żeby wyłączyć reklamy!
Jaro post_id=35493 time=1579994592 user_id=336 napisał(a):Gdzie trzeba kliknąć, żeby wyłączyć reklamy!

Ale proszę Pana, ja sobie wypraszam... Wink Bywam w różnych lokalizacjach i stan maszyn, swoje wrażenia opisuję zgodnie z faktami. Nie jestem pewny czy powyższa uwaga była do mnie, ale nie przestanę Smile
namore post_id=35495 time=1580021361 user_id=1309 napisał(a):Bywam w różnych lokalizacjach i stan maszyn, swoje wrażenia opisuję zgodnie z faktami. Nie jestem pewny czy powyższa uwaga była do mnie, ale nie przestanę Smile
Lokalizator opiera się właśnie na zgłoszeniach i relacjach użytkowników. Im tych relacji i zgłoszeń będzie więcej tym info tu zawarte będzie bardziej aktualne, na czym wszyscy zyskujemy :-)
Wybraliśmy się dziś do Hali Gwardii z Sebastianem. Pograliśmy przez ponad 2,5 godziny na prawie wszystkich 6 flipperach. Najpierw kilka słów o maszynach

Whitewater
1 gra, 4 bile, 2 PLN. Stan bardzo dobry. Maszyna wygląda rewelacyjnie a do tego wszystko działa. Są EB i kredyt za punkty oraz końcówki.
Tales from the Crypt
1 gra 4 bile 2 PLN. Na tej maszynie nie grałem, Sebastian wspominał o jakimś problemie z jedną łapką.
No Fear
1 gra 2 bile 2 PLN Wszystko działo idealnie. Kredyt za punkty, EB i końcówki
Whirlwind
1 gra 3 bile 2 PLN Trochę słaba lewa łapka, poza tym wszystko OK. Kredyt za punkty, EB, końcówki, 2 kredyty za Granda
Dinner
1 gra 3 bile 1 PLN Nie graliśmy więc nie wiem jak działa ale wygląda bardzo ładnie.
Tales of the Arabian Nights.
1 gra 4 bile 2 PLN. EB za punkty plus EB z gry, brak kredytów na Granda. Maszyna wygląda naprawdę świetnie, niestety lewa łapka zbyt słaba aby wrzucić na rampę, poza tym wszystko działa jak powinno.

Na miejscu spotkaliśmy właściciela, zgłosiliśmy problem z łapka na TOTAN. Dowiedzieliśmy się że maszyny będą serwisowane w tygodniu aby na weekend wszystko już działało.

Co do właściciela to bardzo miły człowiek, miłośnik i kolekcjoner flipperów pochodzący z Holandii ale dobrze mówiący w naszym języku.

Sama miejscówka przypomina mi klimatem lata 90-te. Osobne pomieszczenie tylko dla maszyn, flippery ustawione na wrzutki - normalnie jak kiedyś w salonach gier Wink
W samej Hali Gwardii tuż obok pomieszczenia z flipperami jest masa knajpek z piwem, winem i przeróżnym jedzeniem.

Jak dla mnie super miejscówka! Szkoda że czynna jest tylko przez 3 dni w tygodniu.
Aktualizacja:

Whitewater, Tales from the Crypt wyłączone,
TOTAN zablokowany.
Dinner kosztuje już 2 PLN
No Fear i Whirlwind nie dają już kredytów za punkty.
(17/02/2020, 02:19)NEX napisał(a): [ -> ]Aktualizacja:

Whitewater, Tales from the Crypt wyłączone,
TOTAN zablokowany.
Dinner kosztuje już 2 PLN
No Fear i Whirlwind nie dają już kredytów za punkty.

Niepokoją te podwyżki :/ i brak kredytów. Gra również powinna zachęcać żeby na siebie zarabiała Wink
Trochę lipa że aż 3 maszyny niesprawne :/
Dziś TOTAN działał Smile Reszta jak napisał NEX :\
Dodam coś do relacji, bo też dzisiaj byłem tam na godzinkę  Smile
TOTAN działa, ale wg. mnie te łapki nie działają jakoś super.
DINER, tak jak NEX pisał gra już po 2zł, przyjmuje tylko złotówki a że miałem akurat dwie to wrzuciłem. Ku mojemu zdziwieniu gra bez dźwięku, no pierwszy raz grałem na flipperze bez dźwięku  Undecided za to na pewno minus, bo gra podrożała na tej maszynie a nie działa jak powinna. Brak dźwięku podczas gry, odbiera dużo radości z grania. Do poprawy.
Whirlwind i NO FEAR jest OK. 
TFTC i WhiteWater w naprawie.
(22/02/2020, 19:41)Cino napisał(a): [ -> ]wg. mnie te łapki nie działają jakoś super.
Brak dźwięku podczas gry, odbiera dużo radości z grania. 

Oczywiście, pełną radość z gry można czerpać jedynie gdy jej stan techniczny jest właściwy. Odpowiednia jakość i głośność dźwięku też jest elementem do tego niezbędnym.
Mialem okazje dzis zajrzec do tego przybytku: poza opowiesciami z krypty wszystko inne dzialalo, choc Whitewater resetowal sie czasem po straceniu ostatniej lub przedostatniej bili (panowie stojacy obok probowali rozkminic dlaczego, wiec mozliwe ze usterka zostanie naprawiona). TOTAN lapki rzeczywiscie jakies takie nieprecyzyjne, ale da sie grac. Generalnie miejsce ma potencjal, bylem tam moze z pol godziny i w tym czasie calkiem sporo ludzi sie przewinelo - jakby oba wejscia do hali Gwardii byly otwarte, to pewnie byloby jeszcze ludniej. Dobrze ze jest ktos na miejscu kto stara sie dogladac tych maszyn, a nie zostawia samopas na pastwe dzieciarni... Mam nadzieje, ze naprawia krypte do mojej nastepnej wizyty bo wieki cale na nim nie gralem
Aktualizacja

Spiderman Stern
Taxi
TAF
No Fear
TOTAN
Hook
Stron: 1 2 3 4