Forum Flipperowe

Pełna wersja: [Z] ZamieniÄ™ White Water na flippera o zbliżonej warto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie - posiadam na wymianÄ™ Williamsowego White Water (brak toppera, full LED).
Więcej szczegółów i zdjęcia tutaj:
https://allegro.pl/oferta/pinball-flippe...7891321313
Najchętniej wymienię na jakiś sensowny tytuł Bally/Williams z DMD. Ew. różnice w wartości maszyn możemy rozstrzygnąć gotówką lub przelewem. Wink
BUMP

Serio nikt nie chce WH2O? Big Grin
Nie zebym sie znal ale bez toppera i z takimi wytarciami na playfieldzie to cena 13k troszke wysoka.
No chyba ze jak w kawale z baca co mial owczarka i chcial za niego milion zl a turysci przechodza i mowia ze nikt tego nie kupi
Turysci wracaja a baca juz bez psa
I co baco sprzedaliscie?
Nie wymienilem na dwa koty po pol miliona
Od razu mozna mnie usunac albo przeniesc do offtopic. Z gory przepraszam.
mezik napisał(a):Nie zebym sie znal ale bez toppera i z takimi wytarciami na playfieldzie to cena 13k troszke wysoka.
No chyba ze jak w kawale z baca co mial owczarka i chcial za niego milion zl a turysci przechodza i mowia ze nikt tego nie kupi
Turysci wracaja a baca juz bez psa
I co baco sprzedaliscie?
Nie wymienilem na dwa koty po pol miliona
Od razu mozna mnie usunac albo przeniesc do offtopic. Z gory przepraszam.

Big Grin 2 koty po pół miliona wygrały dziś nagrodę internetów.
Dzięki za cenną uwagę. Cenę mogę nieco dostosować do realiów rynkowych, ale tak na prawdę, to żeby uniknąć polemiki walutowej zaproponowałem wymianę na inną maszynę (ostatecznie, to nawet jak sprzedam, to kasa pójdzie na pina).
Vacation Jackpot zaliczony, 1.1bilion GC - chętnie pogram w coś nowego. Smile