Forum Flipperowe

Pełna wersja: GoldenEye 007 kupić czy nie kupić, o to jest pytanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, przymierzam się do zakupu mojego pierwszego Flippera, padło na GoldenEye, na co zwracać uwagę przy zakupie takiej zabawki , sprzedający zapewnia że jest w 100% sprawny, po niektórych fotkach widać, że jest nieco wysluzony, cena to 10500zl. Doradzićie mi proszę czy warto go kupic dla siebie czy szukać czegoś w Polsce na miejscu . Poniżej link do oferty. Proszę o wyrozumiałość, jestem zielony w temacie.

"Piękna maszyna do pinoli Sega Goldeneye na sprzedaż, z której wyprodukowano tylko 2200 sztuk.
Szafka wyposażona jest w nowe światła, nowe gumki, nowe słupki i nowe piłki. Szafka jest w bardzo dobrym stanie.
Wspaniały kredens do zabawy z mnóstwem elementów gry na wieczory pełne zabawy!
Szafka jest bezbarwna, a boisko jest w dobrym stanie.
DMD działa również na 100%."

http://link.marktplaats.nl/m1369451276?u...ialbuttons
Wygląda nieźle, ale poproś o więcej zdjęć... najlepiej jakbyś pojechał po niego z kimś kto ma pojęcie
To jest niestety 1400km ode mnie, kupuje w ciemno, więc oględziny przed zakupem są nierealne, o jakie dokładnie zdjęcia poprosić, o co pytać? Czy zaraz po zakupie zrobić przegląd czy tłuc aż się zepsuje. Proszę o jakieś rady. W ogóle warto za taki hajs kupić Bonda?
Nie kupuj tytułu, jeśli na nim nie grałeś bo możesz się rozczarować nawet dobrą maszyną. Najlepiej to podjejdź do jakiegoś muzeum Flipperów w Polsce i wytypuj kilka maszyn, które przypadły Ci do gustu. Zakup na końcu.
Magnatt napisał(a):W ogóle warto za taki hajs kupić Bonda?
A to zależy. Jeśli w jakiś szczególny sposób masz sentyment do tego konkretnego tytułu lub po prostu jesteś fanem filmów z 007 to prawdopodobnie tak. Jeśli jednak chcesz po prostu kupić flipera a nie wiesz do końca jaki to miałby być tytuł to lepiej wstrzymać się i postąpić tak jak powyżej zasugerował Krzychu.
Zdjęcia elektroniki, playfield od spodu, wnętrze skrzyni...
kupujesz go w ciemno wysyłkowo ??
dla mnie drogo jak na Sega, za takie pieniadze idzie wyrwac lepszy tytul
W tej cenie masz dracule, na alledrogo.
Mega flipper dużo się dzieje,ja bym się nie zastanawiał.
Ten Golden dosyć rzadki, ciężko kupić, może kolega jest fanem JB.
Dracula za 10500zł czyli 2400euro to dobra oferta? :-D .
duzo zalezy od stanu,ale napewno Dracula duzo lepsza niz Sega !!
Dracule kupić u was skyline poniżej 2000 euro i to ładną to raczej nie problem z tego co można wygoglować.
Z tym Bondem trochę trudniejsza sprawa.
Dalej nie wiemy czemu ten tytuł ma być ;-) .
thomy napisał(a):Dracule kupić u was skyline poniżej 2000 euro i to ładną to raczej nie problem z tego co można wygoglować.
Z tym Bondem trochę trudniejsza sprawa.
Dalej nie wiemy czemu ten tytuł ma być ;-) .

No dobra cwaniaki to kto ma dracule ponizej 2000 EUR do opylenia ?Smile
tylko prosze o oferty w "rozsądnym"Wink stanie
thomy napisał(a):Dracule kupić u was skyline poniżej 2000 euro i to ładną to raczej nie problem z tego co można wygoglować.
Z tym Bondem trochę trudniejsza sprawa.
Dalej nie wiemy czemu ten tytuł ma być ;-) .

Zagraj sobie w jeden i drugi, będziesz miał odp.
Zapytaj sprzedającego, czy za każdym razem działa magnes w talerzu satelitarnym, bo to była fabryczna usterka tego flippera. Naprawa kosztuje około 100 Euro i nie każdy umie ją zrobić.
Nie jestem znawcą, ale na zdjęciach tego GoldenEye to nic nie widać, nie da się stwierdzić stanu wnętrza. Pytanie czy na nim grałeś kiedyś, czy to twój ulubiony flipper, czy taki strzał bo na zdjęciach się spodobał? Jeśli nie ulubiony, to czy masz jakiś ulubiony, na którym grałeś?

W dawnych pamiętnych czasach do Draculi to była rezerwacja, żeby chociaż jednego żetona się dorzucić. I jeszcze trzeba było spytać starszyzny czy można.

PS. Zawsze na visuall pinball można sobie przetestować grywalność, choć wiadomo że to nie będzie to samo.