Forum Flipperowe

Pełna wersja: [K] Kupię sprawnego flippera Williams Whirlwind
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Nadszedł czas aby zakupić swojego pierwszego flippera:-) Najchętniej kupiłbym flippera Williams Whirlwind w pełni sprawnego. Nie pogardzę również innym ciekawym tytułem. Budżet do 8tyś.
Oferty proszę kierować na priv
Pozdrawiam
Ogólnie szukam jakiegoś fajnego tytułu w pełni sprawnego budżet max 10tyś zł, może znajdzie się ktoś kto ma akurat na zbyciu taki sprzęcik? Ewentualnie zamiana na koparkę kryptowalut z 6xgpu:-))))
Pozdrawiam i czekam na propozycje:-)
Na eBay.pl ustaw sobie lokalizację Europa. Wpisz flipper LUB pinball.

Widziałam tam ostatnio kilka bardzo ładnych i zadbanych tytułów. Z takich rzadkich i ciekawych ale coś do popieszczenia zwrócił moja uwagę tytuł np. Shaq Attack. Za 7tys.

Ale jest tam tego "masa". I nie kieruj się moimi "upodobaniami"

Jak juz koledzy niektórzy wcześniej ze mną pisali w wątkach, jest też ciekawy portal Holenderski catawiki.pl

Ale tam trzeba zwracać uwagę, aby była opcja wysyłki do PL/

Życzę powodzenia, 10,000zl to uważam bardzo zasobny budżet. Wydaj go mądrze. A wszelkie zakupy weryfikuj zawsze na archiwum.allegro.pl i ebay.com.
Czy aby za coś nie "przepłacisz" podwójnie.
Czy to jeszcze forum fliperowe czy już cyrk ?
mizet102 napisał(a):Czy to jeszcze forum fliperowe czy już cyrk ?
Bardziej kabaret.
Nie będzie kabaretu - będzie chór !!!
Jakiś czas temu był Whirlwind na olx za około 6k poszukaj w nieaktualnych pamiętam że gość był z Katowic lub okolic może jest jeszcze aktualny. Pozdrawiam
leszek golon napisał(a):Ten jest fajny ale to Data East


https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-flipp...c2c5f2b5b8

Też na niego zerkałem, syn byłby zachwycony ale 10k to nie mój budżet na I pinball

A Data to zło? Wprowadźcie laika?
adas_2008 napisał(a):
leszek golon napisał(a):Ten jest fajny ale to Data East


https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-flipp...c2c5f2b5b8

Też na niego zerkałem, syn byłby zachwycony ale 10k to nie mój budżet na I pinball

A Data to zło? Wprowadźcie laika?

Dlaczego zło każdy producent ma swoje wady i zalety ja tam mam z każdego producenta coś i naprawia się podobnie z tym że np. Gottlieb to trochę inna bajka ciężko zdobyć schematy i czasami ROM-y oni mieli swój świat, mam akurat JP i LW3 ja osobiście nie mam zastrzeżeń do DATA EAST ale to moje zdanie.
Pozdrawiam
up: Zazdraszczam kombo JP i LW3 Smile

@deimento: a nie lepiej jak masz 10k to kupić sobie dwie maszyny? Skoro to pierwsze zakupy to chyba bym poszedł w tę stronę - zawsze możesz od jednego odskoczyć a i jak znajomi przyjdą (a zapewne przyjdą) to jest jakieś pole do manewru.
Napisalem.ze Data East bo kolega szuka Williamsa ale tego zaproponowalem bo tytul fajny i grywalny.Cena taka sobie bo oledowany to ladnie wyglada.
To źle odebrałem Twój wpis. Sam szukam LW3 i to też DE stąd pytanie. Wiem, że arcydzieło to nie jest ale mam duży sentyment (chyba się powtarzam).
A syn lubi dinozaury (choć ostatnio się przeniósł na ryby) więc dla mnie takie kombo jak ma dioda to na ten moment spełnienie marzeń Smile
Jak jesteś zdecydowany w/s LW3to zapraszam na priv
adas_2008 napisał(a):up: Zazdraszczam kombo JP i LW3 Smile

@deimento: a nie lepiej jak masz 10k to kupić sobie dwie maszyny? Skoro to pierwsze zakupy to chyba bym poszedł w tę stronę - zawsze możesz od jednego odskoczyć a i jak znajomi przyjdą (a zapewne przyjdą) to jest jakieś pole do manewru.

Może i pójdę w tą stronę, i kupię 2, na razie jutro jadę obejrzeć jednego.
Pozdrawiam