Forum Flipperowe

Pełna wersja: PILKON 2018 w Pile
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, chciałbym zaprosić wszystkich chętnych którzy mają fioła na punkcie starych komputerów ATARI, COMMODORE, AMIGA oraz konsol NINTENDO itp. oraz całego retro grania w różne gry fantastyczne planszowe na tegoroczny PILKON który odbędzie się 8 i 9 września w Pile pod adresem Nadnotecki Instytut UAM w Pile, ul Kołobrzeska 15 od godz. 10.00 więcej szczegółów na stronie www.pilkon.pl oczywiście ja osobiście będę z małym arsenałem 3x flipperów i 1x ARCADE gdzie jeden będzie FIREBALL II który został po części zrobiony właśnie przeze mnie.
Zapraszam :mrgreen:
Ja również dołączam się do tego zaproszenia!Nie zastanawiać się tylko przyjeżdżać! . ;-)
No to parę słów o Pilkon 2018. Mam nadzieję że co roku będą gościć tam flipery tym bardziej że nasz kolega DIODA2000 miał w tym swój udział wystawiając kilka fliperów.Mogłem porozmawiać z ludźmi którzy pamiętają flipery z młodzieńczych lat i tak jak ja wydawali ostatnie złotówki by zagrać na fliperze.Po za tym mogłem osobiście pograć na FIREBALL II który dostał drugie życie dzięki właśnie DIODA2000 ,szacunek za odwalenie kawał dobrej roboty.
Dziękuję a w sobotę 22 września na zamku w Szczecinku ul. Mickiewicza 2 również odbędzie się gryfcon 2018 i strefa retro flippery i arcade zapraszam.