Forum Flipperowe

Pełna wersja: [K] Scared stiff
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kupie Scared Stiff.
cenowo okolice 16k PLN lub zbliżony poziom.
ja [cenzura], no ręce opadają
W sensie ze rozsądnej?
Co w tym złego? Rozsądna to cena rynkowa. Np dr dude za 10k to nie jest rozsądna. Przecież nie napisałem że za tysiaka. Wiem jakie są ceny i cwaniaków którzy za "rozsądne" 30k mogą go oddać z bólem dupy i łaską wolę omijac. Czy teraz już lepiej?
Skończ [cenzura], zacznij żyć
Wiesz co nawet nie wiem co napisać bo poziom Twoich postów w tym wątku nie jest najwyższych lotow. Także z mojej strony eot.
Mucha, doskonale rozumiem że takie "ogłoszenia" mogą powodować nerwowe reakcje ale starajmy się nie używać wulgaryzmów.
NEX napisał(a):Mucha, doskonale rozumiem że takie "ogłoszenia" mogą powodować nerwowe reakcje ale starajmy się nie używać wulgaryzmów.

Ok.
Bump Smile
Ja mam Scared Stiff, ale nie sprzedaje.
jakubce napisał(a):Ja mam Scared Stiff, ale nie sprzedaje.

To po co pokazujesz głodnemu chleb ? mam ale nie dam :-P
dioda2000 napisał(a):
jakubce napisał(a):Ja mam Scared Stiff, ale nie sprzedaje.
To po co pokazujesz głodnemu chleb ? mam ale nie dam :-P

Chyba że to taka trochę nieśmiała próba zaproszenia do negocjacji cenowych :mrgreen:
NEX napisał(a):
dioda2000 napisał(a):
jakubce napisał(a):Ja mam Scared Stiff, ale nie sprzedaje.
To po co pokazujesz głodnemu chleb ? mam ale nie dam :-P

Chyba że to taka trochę nieśmiała próba zaproszenia do negocjacji cenowych :mrgreen:

Smaku narobił a finał jest taki ze sie nie najadłem Wink
Jak zbliżony poziom do 16k to 20k, czyli teoretycznie te 19k za które myślę, że gość by puścił, to jest jedna na sprzedaż u Holendrów :lol:
snowvictim napisał(a):Jak zbliżony poziom do 16k to 20k, czyli teoretycznie te 19k za które myślę, że gość by puścił, to jest jedna na sprzedaż u Holendrów :lol:

mam do wziecia za ponizej 19 ALE z podejrzanym stanem skrzyni, brakiem zdjęc PF od spodu, drugiej strony cabinetu i filmiku z działającym pająkiem.. to juz nie LW3 ze mogę sobie zaryzykować Wink

do Holendrów oczywiście jeszcze dochodzi transport right?
to ktos warty uwagi?
Nieee, nic o facecie nie wiadomo. Nasza specjalność czyli zakup w ciemno :lol: Nawet nie wiem czy facet wysłałby na palecie... Ze zdjęć stan OK, ktoś mu już proponował 4,4k EUR (on chce 4,9k). Nie ma zdjęć środku backboxa ani spodu playfieldu, ale tak to gablota cacy (błyszczy że aż światło odbija), wszystko ładnie świeci, nie ma jakichś większych zniszczeń. 5k EUR za SS na moje oko to i tak za dużo.