Forum Flipperowe

Pełna wersja: Plik z decalami do Lethal weapon 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej.
Czy ktoś ma pliki graficzne decali do Lethal WeaponI3 w odpowiedniej wielkości które mógłbym wydrukować 1:1 ?
Byłbym wdzięczny za ich udostępnienie Smile
Co oferujesz na wymianę ?
Niewiele mogę dać bo sam niewiele mam Wink jedzie do mnie dopiero 1 flipper i samo to jest dla mnie tak abstrakcyjne że nie mogę uwierzyć Smile
Mam nadzieję że kiedyś będę mógł jakoś się odwdzięczyć bo nie zamierzam skończyć na 1 sztuce Smile
Podbijam - ma ktoś w wersji elektronicznej decale do LW3? chociaz do backboxa Smile anything will do.
w sieci nie moge nic znaleźć.. A jakbyście jeszcze mieli translite ( w dobrej jakosci!) to byloby juz zupelnie pieknie Smile
Szkoda, ze tak daleko jestes Sad. Mozna zeskanować i poprawić w PS.
Toy napisał(a):Szkoda, ze tak daleko jestes Sad. Mozna zeskanować i poprawić w PS.

u mnie tylko translite ew. do skanowania i poprawki w ps.. cabinet i backbox do oklejenia. To jest projekt odłożony w czasie az znajde pliki gdzies w sieci bo placic 220 EUR za to nie usmiecha mi się :/ za duzo te flipki kosztują.

translite mam 2560x1536 (źródło ktoś tutaj na forum rzucił) - ale po wydruku na backlicie jest mniej ostre niz oryginał.. moze poszukam innej drukarni.
Spróbuj sobie zwiększyć rozdzielczość na https://letsenhance.io. Ciekawy jestem jak by to wszyszlo. Smile
dyleck napisał(a):Spróbuj sobie zwiększyć rozdzielczość na https://letsenhance.io. Ciekawy jestem jak by to wszyszlo. Smile
Zwiększyłem w Photoshopie do 4000px i dopiero to dałem do druku. Lipton mimo że na ekranie wygląda ok. Może drukarnia do kitu.
jaka jest paleta kolorów? Mozesz mi wyslac? zobacze co da sie zrobic
poszlo na pw
To może ktoś uraczy mnie fotkami cabinetu albo chociaz boków backboxa w wersji niebieskiej (w najwyzszej możliwej rozdziałce) moze samemu uda mi się cos przygotować do druku (moj backbox jest za bardzo zniszczony. photoshop by sie zapłakał Smile a ja zaraz po nim