Forum Flipperowe

Pełna wersja: [Warszawa] Pinball Station
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
A Dźwirzyno gdzie???
Gdzies nad morzem chyba Smile
W najbliższą środę (9 sierpień) wybieram się do Station od ok 17 do zamknięcia. Ktoś dołączy?
Przyjdę
Jeszcze jeden i uruchamiamy miniturniej Smile
postaram się ...
Berud, piąteczka za znalezisko :mrgreen: A już myślałem, że chłopaki nie chwycili krowiego tematu.
nie dość że chwycili to wrzucili w ich najpopularniejszą serie "system error", niezła reklama Big Grin
pizmakus napisał(a):Berud, piąteczka za znalezisko :mrgreen: A już myślałem, że chłopaki nie chwycili krowiego tematu.
Co tam krowa, ŻABĘ trzeba zaliczyć .
oooo,ktos wie jak zrobic tricka na IJ ??

Pozdro
Znalazlem na pinside.

Odpalasz gre trzymajac obydwia przyciski od lapek w gorze, a potem w czasie misji trzeba sie rozbic na 4-tej blokadzie po prawej stronie.
dyleck napisał(a):Znalazlem na pinside.

Odpalasz gre trzymajac obydwia przyciski od lapek w gorze, a potem w czasie misji trzeba sie rozbic na 4-tej blokadzie po prawej stronie.
A jak jestem sam i nie mam nikogo w pobliżu to co wtedy ? Plaster taka myśl mi sie nasuwa.
dyleck napisał(a):Znalazlem na pinside.

Odpalasz gre trzymajac obydwia przyciski od lapek w gorze, a potem w czasie misji trzeba sie rozbic na 4-tej blokadzie po prawej stronie.

I co się wtedy dzieje ?
Jak złożysz IJ i poprosisz żeby ktoś włączył, no chyba źe masz plaster to zobaczysz
Stron: 1 2 3 4 5 6 7