Forum Flipperowe

Pełna wersja: Demolition man
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mój ulubiony stół, ogólnie oprawa dźwiękowa i klimat jest według mnie na najwyższym poziomie.
Do moich ulubionych stołów należą także: The Shadow, Johnny Mnemonic, Dirty Harry, Roadshow, Star Wars, Class of 1812.

[Obrazek: 662f1.jpg]
ja lubię demolkę za szybkie tempo gry i dużo kombosów Smile
a i muzyczkę ma też fajną.
Także lubię tę maszynę Smile Za klimat, muzykę i świetne multiballe Smile Jeden warunek - maszyna musi mieć mocne flippery i być w 100% sprawna, inaczej gra już na początku traci sens Wink
Grałem ostatnio w Sketchu i jakoś mi się niespecjalnie spodobał, albo ja nie umiem na nim grać. Bardzo szybko kule drainują. Sad
dyleck napisał(a):Grałem ostatnio w Sketchu i jakoś mi się niespecjalnie spodobał, albo ja nie umiem na nim grać. Bardzo szybko kule drainują. Sad

fipper który nie wybacza, jest kilka słupków z których idą wredne kanały, trzeba trafiać rampy!
Panowie jak wygląda ilość kulek w demolce na multiballu. Jaka jest ich ilość zawsze 3 ? czy coś mam u siebie nie tak Big Grin dzieki.
mezik napisał(a):Panowie jak wygląda ilość kulek w demolce na multiballu. Jaka jest ich ilość zawsze 3 ? czy coś mam u siebie nie tak Big Grin dzieki.

Zaczynasz od dwóch kul. Każdy kolejny multiball to jedna kula więcej, więc Fortress to 2 kule, Cryo Prison to 5 kul. Ale tak jest jeśli odpalisz multi lewym loopem. Jeśli zrobisz to wypuszczając kulę z dźwigu do drugiego toru od lewej to wtedy w multi dostajesz dodatkową kulę, czyli masz 3 kule na Fortress i 5 kul na Wasteland i Cryo Prison. Odpalenie Demolition Time startuje multi z 3 kulami. Ale za każde zgaszenie wszystkich zapalonych żółtych targetów, dostajesz dodatkową kulę, aż do 5 włącznie.
Tak wlaśnie myślalem Big Grin
Okazalośie ze magazynek byl lekko wyrobiony i w mijscach gdzie lezaly kule wyrobiły sie lekkie zagłębienia. Kulki czasem nie spadały czego skutkiem było wybicie tylko 2 kulek na przykłąd. ale juz wszystko rozebrane wyszlifowane idealnie gładko i kulki śmigają aż miło.
Dziękuje bardzo za pomoc.
mezik napisał(a):Tak wlaśnie myślalem Big Grin
Okazalośie ze magazynek byl lekko wyrobiony i w mijscach gdzie lezaly kule wyrobiły sie lekkie zagłębienia. Kulki czasem nie spadały czego skutkiem było wybicie tylko 2 kulek na przykłąd. ale juz wszystko rozebrane wyszlifowane idealnie gładko i kulki śmigają aż miło.
Dziękuje bardzo za pomoc.

terefere mówiłeś wczoraj, że za mało wybija jak dwie w pierwszej multi :-P
tak wlaśnie myślałem po dzisiejszej lekturze google Big Grin a kulki się nie przesuwały w magazynku Big Grin. zdażylo mi sie nie dostać żadnej kulku na multiball :evil:
teraz wszystko śmiga! zapraszam
mezik napisał(a):tak wlaśnie myślałem po dzisiejszej lekturze google Big Grin a kulki się nie przesuwały w magazynku Big Grin. zdażylo mi sie nie dostać żadnej kulku na multiball :evil:
teraz wszystko śmiga! zapraszam

no i gra!
dziękuję, choć nawet jakbyś nie zapraszał to bym wpadł :-D
gdzie idzie ten plastyk Big Grin bo mi został
Zeszło się zanim to znalazłem. Jest pod prawa rampą, poniżej grzybów.
Super dzieki Smile ale dostac sie tam teraz ... Chyba go wloze przy nastepnym czyszczeniu :evil:
Stron: 1 2