Forum Flipperowe

Pełna wersja: KUPILEM JUZ FLIPPERA FISH TALES, WTOPILEM 1500 :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
FLIPPER FISH TALES NA OLX

ROZMAWIALEM Z MILYM PANEM, PIENIAZKI WYSLANE NA KONTO I PRAWDOPODOBNIE WALEK/SMIESZNY ZART

ALE DRUGA ROZMOWA Z PANEM NAGRANA W KTOREJ TO WSZYSTKO LADNIE POTWIERDZA

NUMER KONTA Z ALIOR BANKU, JA TEZ PUSCILEM Z ALIORA FIRMOWEGO WIEC POWINNA BYC SPRAWA JASNA

KURIERA JUTRO ZAMOWIE ABY WE WTOREK ODEBRAL POD PODANYM ADRESEM (KTORY MOZE NAWET NIE ISTNIEJE)

1500 TO NIE DUZO, A MOZE PO SKIEROWANIU SPRAWY NA POLICJE JAK FLIPPER SIE U MNIE NIE POJAWI DO KONCA TYGODNIA NAUCZY KOGOS ROZUMU
A nie mowil ci ze jutro ktos przyjezdza z Muzeum z Krakowa? Pierwszy sie dodzwonilem do goscia
Do momentu gdy już poszła kasa gość o nikim nie mówił. Po fakcie gadałem z Radsonem i on tez po niego podobno rano będzie.

Jak zapytałem o gościa jak to jest ze Pan mi sprzedaje, pieniądze już na koncie a kolega ma być po niego rano to odpowiedział ze tamten Pan chyba Pana kolega to dopiero jutro chciał, a Pan dziś juz przelew zrobił.

A dla mnie go Pan jutro ładnie zapakuje i kurier odbierze we wtorek.

Chyba wkurzyłem jakiegoś trola dzisiejszym postem w innym temacie Wink
Właśnie ja też byłem pierwszy hehe. Te foty już były w innym ogłoszeniu chyba za 7k czy jakoś tak. Z ciekawosci Hopper o ktorej dzwoniłeś bo ja 20:24 :-)
Radsson napisał(a):Właśnie ja też byłem pierwszy hehe. Te foty już były w innym ogłoszeniu chyba za 7k czy jakoś tak. Z ciekawosci Hopper o ktorej dzwoniłeś bo ja 20:24 :-)

20.19.. aukcja sie chyba o 20.17 zaczela..

kaki adres odbioru dla `kuriera?
ja o 21.37 Smile

Miejscowość gdzieś w sercu BIESZCZADZKIEGO PARKU NARODOWEGO hehe

Kiedyś MEDIEVAL MADNESS był za pół darmo i adres to jakiś zakład psychiatryczny w okolicach Trójmiasta.

Pewnie ktoś już się tam dotyka ze szczęścia :oops:
marcinkg napisał(a):ja o 21.37 Smile

Miejscowość gdzieś w sercu BIESZCZADZKIEGO PARKU NARODOWEGO hehe

Kiedyś MEDIEVAL MADNESS był za pół darmo i adres to jakiś zakład psychiatryczny w okolicach Trójmiasta.

Pewnie ktoś już się tam dotyka ze szczęścia :oops:

ja slyszalem ze 40 km os Sanoka, nr 11, w garazu stoi...

jak kiedys bede w okolicy to podjade i zastukam
hopper napisał(a):
Radsson napisał(a):Właśnie ja też byłem pierwszy hehe. Te foty już były w innym ogłoszeniu chyba za 7k czy jakoś tak. Z ciekawosci Hopper o ktorej dzwoniłeś bo ja 20:24 :-)

20.19.. aukcja sie chyba o 20.17 zaczela..

kaki adres odbioru dla `kuriera?

O żesz Ty... chyba się starzeję i robie się wolny hehe
Ale dziwne bo mialem pierwsze wyświetlenie..
hopper wykupił sobie SUPER MOCE na OLX i przeglada ogłoszenia przed dodaniem i jeszcze nie nabija licznika wyświetleń :mrgreen:

od Sanoka z 80km pokazuje ale faktycznie numer 11. Może ma 3 sztuki, że wszyscy po niego jedziemy :lol:

Na forum w tej chwili 4 zarejestrowanych i 14 gości :!:

Przypadek ? Nie sądzę ...
marcinkg napisał(a):hopper wykupił sobie SUPER MOCE na OLX i przeglada ogłoszenia przed dodaniem i jeszcze nie nabija licznika wyświetleń :mrgreen:

od Sanoka z 80km pokazuje ale faktycznie numer 11. Może ma 3 sztuki, że wszyscy po niego jedziemy :lol:

tak czy siak.. wyglada na to ze ktos tu kogos nieladnie zrobil w CHU.. Polski sport narodowy.. teraz sie tylko okaze kto kogo

Pozdrawiam
Hehe, nie złe jaja
Podsumuje cala sytuacje za pozwoleniem Smile
Jesli to byl walek to by tlumaczylo dlaczego koles nie informuje kolejnych dzwoniacych ze towar wlasciwie jest juz sprzedany, no bo chce w konia zrobic jak najwieksza liczbe osob.
Jesli natomiast nie jest to walek i sprzedajacy informowal ze juz zaklepal sprzet pan z krakowa, pan z boleslawca lub jeszcze jakis inny pan... to wtedy pozostaje lekki niesmak Smile
Bardzo jestem ciekawy zakonczenia tego numeru Smile
Tylko na co komu Fish Tales ?
Ja się zastanawiam po co w ogóle robić wałek - chyba że dla "sportu narodowego".
Jeśli dobrze kojarzę prawo to kasę będzie musiał oddać i jeszcze ciupa grozi.

Marcin

Szacun dla Ciebie że poświęciłeś 1500 zł. Mi by było szkoda.
Niestety nie masz racji , przeslij mi 1500 zł i spróbuj je ozdyskać , jak chcesz moge wystawić nawet coś na olx
Stron: 1 2 3 4