Forum Flipperowe

Pełna wersja: Theatre Of Magic - błąd kuferka.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak powszechnie wiadomo oprogramowanie Theatre Of Magic ma buga. Polega on na tym, że czujnik zbliżeniowy przed kuferkiem (Eddy sensor pod playfieldem) nie jest ignorowany w trakcie obrotu. Przelot kuli nad czujnikiem w tym czasie powoduje zmianę kierunku obrotu kuferka i dalsze związane z tym konsekwencje jak np. niemożność wykonania jakiejś misji czy jak tam ją zwać. Już dawno dobrzy ludzie opracowali sposób na sprzętowe rozwiązanie tego problemu. Jest nim zainstalowanie dodatkowej płytki, która dezaktywuje Eddy sensor w trakcie obrotu kuferka. Oferowane są klity w trzech wersjach i cenach. Montowałem taki najbardziej wypasiony wariant z całą nową płytką optoswitchów i wspomnianym suplementem. W kolejnej maszynie zastosowałem jedynie tę dodatkową płytkę we własnym wykonaniu. Działa bez zastrzeżeń. Koszt oryginału to 25$ a wersji pełnej 58$
https://pinside.com/pinball/forum/topic/...st-2798647
Jeśli są zainteresowani, to mogę wykonać kilka, kilkanaście sztuk w cenie 30 - 50 ale złotych. Cena silnie zależy od ilości zamówionych pustych płytek drukowanych - wykonują je specjalizowane firmy.
Przez tydzień nie było żadnych oznak zainteresowania. Temat do zamknięcia.
bo mało tych maszyn w naszym środowisku ;-)
Taka nisza w niszy, rozumiem. Jakby się jednak ktoś chętny znalazł, to temat mam rozpracowany.
Tematu nie zamykam. Jest mocno niszowy ale przedstawia gotowe rozwiązanie.
to jest tytuł na mojej liście życzeń, jak wreszcie trafię, to na milion % się zgłoszę Smile
mucha napisał(a):to jest tytuł na mojej liście życzeń, jak wreszcie trafię, to na milion % się zgłoszę Smile
Zacznij od płytki, zawsze to coś Wink
Otrzymuje Pan Złotą Łopatę :lol:
Od czerwca to znowu nie takie wykopalisko, najwyżej na srebrną.