Forum Flipperowe

Pełna wersja: PLAZA PARK PINBALL PARTY V ???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po słabszej frekwencji rok temu, rozmnozeniu się miejsc pełnych flipperów i zapchanego kalendarza chciałem zapytać w tym temacie czy ktoś ma chęć przyjechać na turniej do Dźwirzyna/Kołobrzegu ?

Termin celuje tradycyjnie na koniec wakacji 27-28.08 lub 20-21.08.

Nie jestem pewny lokalizacji ... Możliwe, że uda się tam gdzie zwykle. Jeśli nie będę szukał czegoś innego w Kołobrzegu lub okolicy. Jeżeli będzie zainteresowanie wtedy szybko znajdę lokalizację.

Formuła turnieju jak co roku. Sobota - eliminacje po których przechodzi mniej niż połowa, następnie system pucharowy. Niedziela - elite, czyli każdy z każdym, po określonej ilości rund kończymy i zdobyte punkty za wygraną decydują o pozycjach w tabeli końcowej.

Gramy na 25 flipperach najlepsze które mam (20 turniejowych i 5 free play). Więcej wydaje mi się, że nie ma sensu. Jak będzie sygnał, że trzeba więcej to przywiozę.

Wpisowe 2 dni 150, 1 dzień 80. Płatne w dzień turnieju.
Dla mnie PPPP to jeden z najlepszych turniejów w kalendarzu - tak jak w latach poprzednich zrobię wszystko co w mojej mocy aby tam być Smile

Fajnie że dajesz znać dużo wcześniej - będzie można sobie na spokojnie zorganizować czas Smile

Super gdyby tak jak rok temu kilka maszyn stało już od czwartku, do tego jakieś mini turnieje na Granda Smile
Ja też się piszę.

Myslę ,że Mezik naprodukował w Krakowie sporo nowych "fliperowców" więc frekwencja będzie większa.

A naprawdę warto bo maszyny z najwyższej półki. Nagrałem się w zeszłym roku do bólu.

Tylko 20 maszyn? Wincyj trzeba wincyj :mrgreen:
Na turnieje główne 20 maszyn spokojnie wystarczy (rok temu było jakoś podobnie). W Dźwirzynie zawsze grało się tak że w eliminacjach trzeba było zagrać na każdym fliperze i jak znam pogląd Marcina na tę kwestię to w tym roku będzie podobnie :mrgreen:

Na FreePlaya fajnie jakby było z 5-8 plus z 3-5 na Grandy Smile Generalnie te mini turnieje (te z łyskaczami) były mega pomysłem - można było powalczyć już w czwartek i piątek oraz potem w wolnych chwilach podczas turniejów sobotnio niedzielnych.
I ja się piszę na ten turniej.Postaram się nawet zorganizować dodatkowo paru kumpli,rzecz jasna miłośników fliperów. ;-)
Ja na Dźwirzyno jak zawsze chętny, jak tylko czas pozwoli jestem na bank.
marcinkg napisał(a):Po słabszej frekwencji rok temu, rozmnozeniu się miejsc pełnych flipperów i zapchanego kalendarza chciałem zapytać w tym temacie czy ktoś ma chęć przyjechać na turniej do Dźwirzyna/Kołobrzegu ?
Tak.
Cześć,
Ja oczywiście wchodzę. Termin 20-21.08 jest dla mnie lepszy.
Siemka Marcin. Zajefajnie i chce tam być ale musisz sam zdecydować co do terminu i go podać. Jak wszyscy zaczną pisać ze ja chce wtedy a ja wtedy będzie burdel. Wcześniej jest szansa na cieplejsze dni ale ludzie mogą być na urlopach a pózniej to zapewne tańsze noclegi ale dzieci dla szkoły i inne powody.
Podaj datę bo tylko tak można coś zaplanować i do zo Smile
Rezerwuję czas ,data obojętna .
I ja też się piszę. Termin 20-21.08 lepszy bo kolejny weekend to ostatni przed szkołą.
jesteśmy jak zawsze :lol: