Forum Flipperowe

Pełna wersja: Sprzedam Indiana Jones (STERN)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stan bardzo dobry
Na obudowie mogą być widoczne miejscami jakieś rysy
Trochę czyszczenia, jakaś żaróweczka do wymiany
cena 2700eur
Jeez, 2700 za tego szrota? Nie dość że brzydki (chyba drugi najbrzydszy flipper jakiego widziałem, zaraz po 24) to jeszcze nic nie ma na nim do roboty.
Wychodzi na to że na świecie żyje kilka tysięcy ludzi którzy są idiotami, bo kupują ten tytuł jeszcze drożej, a przecież on sie dla Dyleck nie podoba.
A, po drugie napisałeś: "za tego szrota", przecież go nie widziałeś to skąd założenie że nim jest???
Ja osobiście lubię tego flippera i jego 8-ball multiball :lol:
mucha napisał(a):Wychodzi na to że na świecie żyje kilka tysięcy ludzi którzy są idiotami, bo kupują ten tytuł jeszcze drożej, a przecież on sie dla Dyleck nie podoba.

No cóż, istnieje na świecie cała rzesza ludzi, którzy się smarują kupą w łóżku. A mimo wszystko się to Mucha nie podoba (przynajmniej mam taką nadzieję). Wink

mucha napisał(a):A, po drugie napisałeś: "za tego szrota", przecież go nie widziałeś to skąd założenie że nim jest???

Mialem na mysli beznadziejnie brzydki playfield oraz nudny jak falki z olejem ruleset. Do stanu technicznego sie nie odnosze, bo nie widzialem.
dyleck napisał(a):
mucha napisał(a):Wychodzi na to że na świecie żyje kilka tysięcy ludzi którzy są idiotami, bo kupują ten tytuł jeszcze drożej, a przecież on sie dla Dyleck nie podoba.

No cóż, istnieje na świecie cała rzesza ludzi, którzy się smarują kupą w łóżku. A mimo wszystko się to Mucha nie podoba (przynajmniej mam taką nadzieję). Wink

Confusedhock:

mucha napisał(a):A, po drugie napisałeś: "za tego szrota", przecież go nie widziałeś to skąd założenie że nim jest???
dyleck napisał(a):Mialem na mysli beznadziejnie brzydki playfield oraz nudny jak falki z olejem ruleset. Do stanu technicznego sie nie odnosze, bo nie widzialem.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szrot
Oj rany, czepiasz się słówek. Wiem doskonale co dosłownie znaczy szrot i wstawki z wikipedii mi nie potrzebne.

Więc odwołuję to słowo, i moje oryginalne pytanie zamieniam na:

Jeez, 2700 za ten bezndziejnie nudny i brzydki za to w doskonałym stanie technicznym tytuł?
dyleck napisał(a):Jeez, 2700 za ten bezndziejnie nudny i brzydki za to w doskonałym stanie technicznym tytuł?



tak, do delikatnej negocjacji
Może nie ma co ciągnąć dyskusji Wink Mucha znany na forum, więc sprzęt w dobrym stanie.
Sam stół - co kto lubi. Też mnie zdziwiła cena, ale może i tak chodzą. Najpeirw myślałem, że to ten dobry Indiana. Sternowski to chyba najgorszy stół na jakim grałem (konkuruje tylko z Police Force Tongue) a faktycznie z wyglądu plastikowy, pusty, mega dziwny. Skoro mucha mówi, że są amatorzy, to znaczy że są. Jak komuś pasuje temat to niech bierze Smile
druga sprawa że u nas jest takie, a nie inne nastawienie do maszyn firmy STERN, na zachodzie mają dużo lepsze powodzenie, ceny IJ 4 zazwyczaj zaczynają się od 3keur, jak się sprzedaje ten tytuł na zachód szybko, wie jeden nasz kolega z forum ;-) i to za większe pieniądze,
ale nie ma co bić piany, maszyna na 99% pójdzie za miedze, jak jest możliwość proszę o zamknięcie tego tematu
mucha napisał(a):druga sprawa że u nas jest takie, a nie inne nastawienie do maszyn firmy STERN, na zachodzie mają dużo lepsze powodzenie, ceny IJ 4 zazwyczaj zaczynają się od 3keur, jak się sprzedaje ten tytuł na zachód szybko, wie jeden nasz kolega z forum i to za większe pieniądze

U nas ludzie biedniejsi i w zwiazku z tym lepiej oceniajacy produkt przed zakupem. A na zachodzie dodatkowo wiecej fanatykow pewnych tematow, ktorzy kupia nawet guano jesli bedzie przypominac ich ulubionego bohatera.
mucha napisał(a):druga sprawa że u nas jest takie, a nie inne nastawienie do maszyn firmy STERN, na zachodzie mają dużo lepsze powodzenie,
A mnie się wydaje że w ostatnim powiedzmy roku w PL to właśnie Sterny były najczęściej sprzedawanymi flipperami Wink
NEX napisał(a):
mucha napisał(a):druga sprawa że u nas jest takie, a nie inne nastawienie do maszyn firmy STERN, na zachodzie mają dużo lepsze powodzenie,
A mnie się wydaje że w ostatnim powiedzmy roku w PL to właśnie Sterny były najczęściej sprzedawanymi flipperami Wink

Ja jestem tego pewien i mam nadzieję że w przyszłym roku będzie tak samo Wink
mucha napisał(a):druga sprawa że u nas jest takie, a nie inne nastawienie do maszyn firmy STERN, na zachodzie mają dużo lepsze powodzenie

No nie wiem, jedne z lepszych stolow w ktore gralem, to sa wlasnie Sterny. Bardzo mi sie podoba Metallica i Star Trek, AD/DC tez spoko. Po prostu akurat ten Indian moim zdaniem kompletnie mi nie wyszedl.

mucha napisał(a):jak jest możliwość proszę o zamknięcie tego tematu

A co ty sie zaraz obrazasz. Watek ma istotny walor edukacyjny Wink Powodzenia w sprzedazy Niemcom, chociaz nie watpie ze nie jest specjalnie potrzebne Smile
mucha napisał(a):ale nie ma co bić piany, maszyna na 99% pójdzie za miedze, jak jest możliwość proszę o zamknięcie tego tematu
Zamykam na prośbę autora