Forum Flipperowe

Pełna wersja: Traktat o fliperach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Zastanawiałem się czy skomentować, ale nie za bardzo wiedziałem co napisać Wink W dość krótkim czasie post natłukł sporo wyświetleń, więc chyba zainteresowanie jest Big Grin W każdym razie dzięki Smile
A co tu komentować jak Guru fliperowy wykłada.... można tylko czytać i się uczyć.
Odwala Pan super robotę, może z tego powstać dobry podręcznik.
Moim zdaniem powinien Pan dostać nagrodę pulitzeraSmile
Życzę wytrwałości!
Nosz kurde! Wyszło na to, iż pożądam komplementów! A chciałem jedynie pobudzić konstruktywną dyskusję. Aha, według netykiety nie ma w necie Panów (a może się zmieniło? Urodziłem się na długo przed powstaniem Internetu, więc mogę się mylić), nie krępujcie mnie dużą literą :oops:
zajebisty materiał :-D
Wizard, jedziesz dalej z tematem.
Czekam z niecierpliwością !
Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe :-D
Zakończyłem ustęp poświęcony stronie mechanicznej działania flipera. Jeżli czyjeś pytania pozostały wciąż bez odpowiedzi, czekam na posty.
może to śmieszne, ale zawsze się motam przy ponownym lutowaniu cewki.
Ja bym prosił żeby jakoś może obrazkowo pokazać który przewód gdzie, czyli zasilanie, sterowanie w którą końcówkę cewki
:oops:
Cierpliwości, właśnie zaczynam pisać tekst ustępu trzeciego - włączamy prąd.
Póki co dopisałem, korzystając z Waszych cennych podpowiedzi, szczególnie NEX'a, suplement do Ustępu 1 na temat badania siły fliperów, ale wciąż pracuję nad tekstem Ustępu 3.
Uffff... zapraszam do lektury Ustępu 3. Dopiero się rozkręcam :lol:
Czytam i udaje że rozumiem Smile Trzeba odkurzyć podręczniki do fizyki Wink
Przystępnie napisane, wydaje mi się że większość pojąłem i nie spodziewałem się, że prosta cewka może nastręczać tyle problemów. Zawsze się człowiek czegoś dowie Smile
To nie wstyd nie wiedzieć czegoś, prędzej powodem do wstydu może być trwanie w niewiedzy...
So, keep learning.
Zamieściłem kolejny update.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7