Forum Flipperowe

Pełna wersja: Ulubione Gry Arcade
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Moje top 3 z wczesnych arcade to Asteroidy, Battlezone i Tempest, wszystkie stały w podziemnym przejściu pod Dworcem Centralnym
Wydzielam do osobnego tematu. Na razie wrzucam do OT, potem tematy dotyczące gier "arcade" uporządkuje w jednym podforum
Cześć,
dla mnie najlepsze to Tempest, Section Z (tu nawet akcent fliperowy w scenariuszu jest), Defender, Bomb Jack, Arcanoid, Centipede, Cristal Castle - jeden z pierwszych 3D Smile.

No ale pierwsze na których grałem to Pacman i Scramble - prymitywne, ale pierwsze Smile

pzdr
Street Fighter 2. Nic więcej mi nie było potrzebne, nawet flippery. Wink
Ciężko coś wybrać, we wszystko człowiek chciał zagrać a później ciężko było odejść od kineskopu, nawet już po wysupłaniu ostatniej dyszki można było godzinami oglądać jak radzą sobie inni, no ale jeśli musiałbym wybrać tylko kilka tytułów, postawiłbym na: Moon Patrol, Mr Do, Defender, Elevator Action, Bagman, Galaxians, Pacman, Asteroids, Xevious, Donkey Kong, Ghost n Goblins, Rastan, Raiden, Toki, King of the Dragons, Punisher, Metal Slug...
barbul napisał(a):Ciężko coś wybrać, we wszystko człowiek chciał zagrać a później ciężko było odejść od kineskopu, nawet już po wysupłaniu ostatniej dyszki można było godzinami oglądać jak radzą sobie inni, no ale jeśli musiałbym wybrać tylko kilka tytułów, postawiłbym na: Moon Patrol, Mr Do, Defender, Elevator Action, Bagman, Galaxians, Pacman, Asteroids, Xevious, Donkey Kong, Ghost n Goblins, Rastan, Raiden, Toki, King of the Dragons, Punisher, Metal Slug...


+1


1942, Ghost´n Goblins,Robotron 2084,Year Kung -Fu,Shinobi,Flying Shark,Pengo,Pole Position, Green Beret,Olympic Games 1988 jak sie naparzalo w guziki Big Grin i jeszcze duzo Wink
Commando tez naginalem .
A pamiętacie RIVE RAID?Szew miejscowego salonu gier złożył skrzynie,wsadził monitor,Atari 65XL i zamontował wrzutnik na stare blaszane 20 zł.Żeby było śmieszniej to co dziennie przy otwarciu swojej budy musiał wgrywac tę grę z magnetofonu.Na dodatek ustawiał w opcjach że rozpoczynało się rajd od 50 mostu,wyżej się już nie dało.Tak czy inaczej z sentymentem wspominam te czasy.
Szew? Confusedhock:
No taki dzisiejszy menadrzer 8-)

BTW River Raid
Shadow Dancer, Moon patrol, Terra Cresta, Arcanoid, Mat Mania Wrestling, Kung-Fu Master, Asteroid, Commando, Elevator Action, Decathlon, (kolejność przypadkowa ;-) )













Jarnie napisał(a):No taki dzisiejszy menadrzer 8-)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Z moich naj "salonowych"-Warlords,Time Pilot,Millipede,Tempest ,Section Z ,Video Pinball-arcade 1978 ,większość była w salonie w Warszawie na rogu Broniewskiego /Krasińskiego.
Ja do tego "salonu" na Black Knighta przychodziłem (przyjeżdżłem raczej) 😎
Ta gierka SECTION Z ukazała się w paczce Capcom Arcade Cabinet (PS3,XBOX 360)
http://www.capcom-unity.com/xantista/blo...nd-pricing
Sebastian G napisał(a):Z moich naj "salonowych"-Warlords,Time Pilot,Millipede,Tempest ,Section Z ,Video Pinball-arcade 1978 ,większość była w salonie w Warszawie na rogu Broniewskiego /Krasińskiego.

No to moja okolica, tu grywałem najczęściej Smile Drugi punkt był w "Tranzystorku" obok kina Elektronik. W tym roku Pixel tu będzie.
Stron: 1 2 3