Forum Flipperowe

Pełna wersja: [S] Star Trek The Next Generation
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chciałby ktoś maszynę jak w tytule ?? na razie wiem że stan bardzo dobry, przyjedzie do mnie do miesiąca. Dla siebie chciałem, ale trochę się spłukałem i muszę sprzedać. Zainteresowanych proszę o oferty, jeżeli stan okaże się inny, oczywiście cena będzie niższa od proponowanych ;-)
Ceny - nawet wyjściowej - nie podasz? Wink
nie :mrgreen: dreszczyk emocji musi być ;-)
ciary mi chodzą po kręgosłupie Smile

przytulilbym kapitana Piccarda w cenie okazyjnej, nizszej niz rynkowe Wink
Ja poluje teraz na Addamsow, ale Star Treka moglbym w sumie przyjac, wszystko zalezy od ratio stan / cena Smile
Z ciekawszych informacji - czy to Addams, czy Star Trek - bedzie stal w Poznaniu na wrzutki Smile
[quote="theadam"]Ja poluje teraz na Addamsow, ale Star Treka moglbym w sumie przyjac, wszystko zalezy od ratio stan / cena Smile
Z ciekawszych informacji - czy to Addams, czy Star Trek - bedzie stal w Poznaniu na wrzutki Smile[/quote



WOW czekam :-P
deska czeka na lakierek bedzie jak cukierek , mniamsik
;-)
Cena dalej nieznana? Big Grin
a ja mam trochę inne pytanie Tongue jak się strzela prawym działkiem to normalne jest że zachacza kula o prawą rampę?
Mniejsza o to działko jak cena nieznana :-P Niech się najpierw z ceną spucuje :mrgreen:
Berud napisał(a):a ja mam trochę inne pytanie Tongue jak się strzela prawym działkiem to normalne jest że zachacza kula o prawą rampę?
Nie to nie jest normalne , musisz wyregulować ramię
I co, sprzedales? A jezeli nie, to podajesz cene? Smile
będzie u mnie w maju, wtedy szczegóły ;-)
Wybornie, czekam na newsy.
Stron: 1 2