Forum Flipperowe

Pełna wersja: Sprzedam F14
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jak w temacie.
Cena 2900
Maszyna z domowej kolekcji, 100% sprawna, blat dokladnie rozkrecony i wymyty, wymienione wszystkie gumki i zarowki, serwisowany przez Pana xxx dobrze znanego w srodowisku... zaraz zaraz cos mi sie chyba pomylilo! A tak na serio to:
Mankamenty:
- wyblakły i lekko popekany (ale podklejony) translite
- nogi domowej roboty ale przetrwaja wybuch atomowy!
- lockbar z trzema nitami
- przetarcie na twarzy bialego pilota Smile oraz leciutkie na twarzy czarnego (chyba rany wojenne)
- gumki niewymieniane
- 100% sprawna wszystko smiga jak powinno
- koguty swieca, kreca sie
- wymieniony glosnik w "glowie"
- porwana maskownica glosnika na "glowie"
- generalnie maszyna dziala jak powinna.
- dodany samolocik MOD swieci sie kabina i 2 silniki odrzutowe (bardzo ladnienodwraca uwage od mankamentow playfielduSmile )
- wyswietlacze ladnie swieca
Zainteresowanym przesle zdjecia lub zapraszam do ogladniecia maszyny w Krakowie w Chmielu oczywiscie.
Wszystkie plungery cewek wyjete wymyte z towotu (masakra) wiec wszstko slicznie dziala na sucho i czysto jak powinno.
Dla zainteresowanych:
Komplet gumek 100 zl
Komplet do odbudowy lapek (plungery coil stopy coil sleevy) to tez jakies 100 zl.
Nie wymienialem bo wszystko dziala a po wymianie cena by jeszcze o 300 stowki podskoczyla (no bo robocizna i przesylka)
No to tyle!
Zapomniałeś napisać, że "stan igła, od niemieckiego emeryta" Smile
A tak oczywscie stan idealny igla (malym drukiem: jak na swoj wiek)
niemiec plakal jak sprzedawal Big Grin
Mezik, przyznaj się. Uciekałeś przed Niemcem do samej granicy Smile
to z wągier a nie z niemców.
potwierdzam ! maszyna z bazy pod Budapesztem! od milosnika Top Gun! stan igła jak na te lata!
Euro czy PLN? :lol:
£...
Skoro porwany z Węgier to i cena pewnie w ichniej walucie.... tanioszka
2900 funciaków to 16800zł, trochę drogo...

Ale ja jestem wstępnie zainteresowanySmile
Słyszałem o promocji, można kupić za 99.000,000 ¥
No to co slac zdjecia? Czy zaproszenie do Krakowa Smile
Zdjęcia chętnieSmile
Tak myślę może w przyszły weekend uda mi się wyskoczyć do zakopanego to przy okazji bym podjechał, ale to nic pewnego....
Stron: 1 2 3 4