Forum Flipperowe

Pełna wersja: Indiana Jones Star Trek Next Generation Terminator
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie aktualne
Bulem serca????
Diablo, uwaga techniczna - w tytule posta masz Indianę a w opisie Adamsów.
Co ty tam NEX o marketingu wiesz Smile napisal indiana i od razu zai teresowanie tematem :lol: A przy okazji wystawiasz fakture vat?
Jaro napisał(a):Bulem serca????

skrzydeł raczej.... jeśli o Bula chodzi :mrgreen:
[quote="mezik"]Co ty tam NEX o marketingu wiesz Smile napisal indiana i od razu zai teresowanie tematem :lol: A przy okazji wystawiasz fakture vat?[/quote
Napisałem coś o vat ?
Diablo napisał(a):Terminator
Star Trek next Generation
Creture from Black Lagoon
Getaway
Addams family
Indiana Jones
No fear
Star trek Data East
Widzę Diablo - rozbudowałeś pierwszego posta, przybyło tytułów.
Akurat tak sie sklada ze za kazdym razem wystawiam paragon. Widze pewna zlosliwosc w twojej wypowiedzi a moje pytanie bylo podytkowane tym ze jesli dajesz fakture vat to ten vat moge sobie odpisac i mam o vat taniej maszyne. Oczywiscie nie musze Tobie tak oczywistych rzeczy tlumaczyc. A cena maszyny -vat robi sie dla mnie calkiem interesujaca i z tad tez moje zapytanie.
Diablo napisał(a):...
Star Trek next Generation 9500zl
Kompletny sliczny
do czyszczenia wymiany gumek i żarowek
Do odbioru w Koszalinie

Chyba w Kołobrzegu! :evil:
mezik napisał(a):A cena maszyny -vat robi sie dla mnie calkiem interesujaca i z tad tez moje zapytanie.

Nie za dużo Ty masz już tych maszyn!? Wink
theadam napisał(a):
mezik napisał(a):A cena maszyny -vat robi sie dla mnie calkiem interesujaca i z tad tez moje zapytanie.

Nie za dużo Ty masz już tych maszyn!? Wink

Teraz pewnie skupuje maszyny by zrobić z nich klimatyczne stoliki dla gosci przy których będzie można napić a przy okazji popatrzeć jak pod stojącą butelką piwa śmiga kulka Wink
Diablo,

Moja propozycja:
Minus 50% ceny na każdej maszynie i biorę wszystko hurtem.

Jedna uwaga:
Star Trek Data East - jeżeli to ten co widziałem to max. 1200.
Diablo jeśli żegnasz się z całym "szmelcem " to potrzebuje kupić płytke łapek flipptronic Williamsa i dół 3xdrop targetów do DATY,sterna
Temat flipperow nie aktualny , sprzedalem furkę i parę pierduł i pozbyłem sie małego problemu
Za to od jutra wystawię trochę " szmelcu " na allegro , zaparaszam .
No to od rana przyczajony tygrys na allegro Smile
Stron: 1 2