Forum Flipperowe

Pełna wersja: [S] DIRTY HARRY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przy okazji witam na forum.
Tak sie złozyło ze mam do sprzedania DIRTY HARREGO.
Stan bardzo dobry, playfield bez przetarc, wszystko działa, wymienione zaróweczki na blacie, wyswietlacz idealny, cała obudowa niezniszczona. Działa bez zarzutu.
Cena 5kzł do negocjacji.

Oczywiscie kolory w realu sa inne, to wina aparatu i kiepskiego oswietlenia.

[Obrazek: ee0835da1ecfa8cfmed.jpg]
Przypominam ze elementy we flipperze chodza na sucho a nie smarowane "wd40" czy innymi "smarowidlami". Potem ja musze te super dopieszczone flippery rozbierac i myc z tego g.... :evil:
Może ten nie trafi do Ciebie. Chyba, że jest coś o czym nie wiemy?
Ja tak ogolnie przestrzegam ludzi bo rozne praktyki stosuja.
A uwazam ze jeslu sie ktos nie zna i nie wie jak poprawnie robic z pozoru proste i oczywiste rzeczy to niech nie picuje maszyny na sprzedaz bo tak naprawde doklada roboty kupujacemu.
W konsekwencji cena u sprzedawcy rosnie a dla mnie po takich zabiegach raczej powinna zmalec. Jestem zdania ze albo sprzedaje maszyne w pelni sprawna, jesli nie znam sie na tyle by to stwierdzic to pisze o tym otwarcie ze nie wiem. A najlepsze sa stare zakurzone w ktorych nikt jeszcze nie zdazyl zastosowac polskiej mysli technicznej. A tak czy siak wszystko trzeba rozebrac umyc Porzadnie i naprawic.
A Dirty Harry fajna maszynka Smile polecam!
RAV napisał(a):Może ten nie trafi do Ciebie[...]
bierzesz go? ;-)
Nic mi o tym nie wiadomo.
Gdybyś Ty brał to bym może wiedział Smile
Pytałem RAVa.
Wobec tego informuje niezdecydowanych ze ta maszyna jest czysta, niesmarowana smarami i innym badziewiem. Z racji tego ze długo stał nieuzywany,przeszedł przeglad, wymiane zarówek, mycie blatu i ogólne sprzątanie. Zostały usuniete usterki zwiazane z wiekiem tj niekontakty itp. Akurat ten egzemplarz miał uszkodzony jedną kolumne w matrycy switchów. Układ odpowiedzialny wymieniony i wsio smiga jak nowe. Moze własnie dlatego został postawiony w kąt i dlatego sie dobrze zachował. Nie były wymieniane gumki, mozna wypolerowac nogi itd. Nowy własciciel znajdzie cos dla siebie..

[Obrazek: 9d79b42949698bfdmed.jpg]

[Obrazek: 872135ed0be3cfacmed.jpg]
Siwy napisał(a):Gdybyś Ty brał to bym może wiedział Smile
Pytałem RAVa.
Nie biorę.
Maszyna sprzedana. Temat do zamkniecia.
A ja dalej szukam Wink Bylo blisko, ale nie pasowal miostatnio wyjazd na oglad maszynki.