Forum Flipperowe

Pełna wersja: [S] Getaway
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Getaway II, playfield do czyszczenia bez widocznych przetarć, gumki raczej do wymiany, wyświetlacz OK, cena 850eur,
Dla poważnie zainteresowanych foty
mucha napisał(a):Getaway II

:mrgreen:
każdy wie o co chodzi :mrgreen:
Domyslam sie, ze ten juz poszedl i kupil go mezik (zgadujac z dzilau napraw) Smile
Mam ptanie czy to byl stol sprawny technicznie? Powaznie rozwazam kupno stolu i ta proponowna cena to sa okolice gornego limitu mojego budzetu na stol i zastanawiam sie czy jest sens szukac (tzn. czy znajde Smile)
Z tego co widziałem Mezik troche przy nim posiedział znaczy roboczogodzin,playfield ma super,trzeba wziąć pod uwagę że te stoły już mają po 20 pare lat ;-) .
theadam napisał(a):Domyslam sie, ze ten juz poszedl i kupil go mezik (zgadujac z dzilau napraw) Smile
Mam ptanie czy to byl stol sprawny technicznie? Powaznie rozwazam kupno stolu i ta proponowna cena to sa okolice gornego limitu mojego budzetu na stol i zastanawiam sie czy jest sens szukac (tzn. czy znajde Smile)

jakbyś chciał, to za tysiaka euro Lethal Weapon w zajebisty stanie ;-)
Poswiecilem stolowi jakies 30h
Nie wierze ze kupisz za taka cene wyczyszczony z wymienionymi gumkami i zarowkami stol.
Moje koszty to zestaw gumek, kulki, tranzystor za 1 zl, no i zarowek kilka.
Z ciekawostek zasilanie do jednej zarowki z GI na playfieldzie nigdy nie bylo podlaczone. Zapomnieli w fabryce Smile
No jeszcze playfield naprostowalem co widac w innym poscie.
Z niewiadomych przyczyn wiekszosc ludzi podczas gry nie zauwaza ze playfield jest wygiety.
mucha napisał(a):jakbyś chciał, to za tysiaka euro Lethal Weapon w zajebisty stanie ;-)

1000 EUR to chyba troche za duzo, jak na razie maksymalny budzet to 4000 PLN, ale wolalbym pozostac troche ponizej - jeszcze przemysliwuje temat Smile

mezik napisał(a):Poswiecilem stolowi jakies 30h
Nie wierze ze kupisz za taka cene wyczyszczony z wymienionymi gumkami i zarowkami stol.

30h? Zakładałem, że byłbym w stanie wymienić gumki i żarówki, ale jeżeli to jest aż tak czasochłonne to nie jestem przekonany, czy powiniene rozważać w ogóle zabieranie się za to bez jakiegokolwiek doświadczenia o.O
theadam napisał(a):
mucha napisał(a):jakbyś chciał, to za tysiaka euro Lethal Weapon w zajebisty stanie ;-)

1000 EUR to chyba troche za duzo, jak na razie maksymalny budzet to 4000 i wolalbym pozostac ponizej, ale jeszcze przemysliwuje temat Smile
jeżeli przemyśliwujesz ten konkretnie temat, to już dawno nieaktualne.
mucha napisał(a):jeżeli przemyśliwujesz ten konkretnie temat, to już dawno nieaktualne.

Nie nie, sam temat zakupu stołu a raczej górnego limitu ceny. Podejrzewałem, że to już nieaktualne Smile
theadam napisał(a):
mucha napisał(a):jeżeli przemyśliwujesz ten konkretnie temat, to już dawno nieaktualne.

Nie nie, sam temat zakupu stołu a raczej górnego limitu ceny. Podejrzewałem, że to już nieaktualne Smile

to z tym górnym limitem musisz bardzo poważnie pomyśleć :-) bo naprawdę kupić coś poniżej czwórki w bdb stanie to musisz mieć duże szczęście, chyba większość kolegów tutaj się ze mną zgodzi ?? :mrgreen:
mucha napisał(a):bo naprawdę kupić coś poniżej czwórki w bdb stanie to musisz mieć duże szczęście, chyba większość kolegów tutaj się ze mną zgodzi ?? :mrgreen:

No powiedzmy, że nie tyle poniżej, co do. Nie wiem też, jak się w środowisku definiuje stan bdb. Mnie interesuje, żeby stól technicznie był sprawny. Czyszczenie playfielda i wymiane gumek rozważałem, ale czasochłonność przedsięwzięcia mnie przestraszyła, myślałem że to jest bardziej zajęcie na jakieś 8 godzin dla lamera Smile

W ogóle rozważam wstawienie stołu do lokalu kolegi, coby był jakiś stół publicznie dostępny w końcu w Poznaniu, ale obawiam się właśnie eksploatacji.
theadam napisał(a):[...]Czyszczenie playfielda i wymiane gumek rozważałem, ale czasochłonność przedsięwzięcia mnie przestraszyła, myślałem że to jest bardziej zajęcie na jakieś 8 godzin dla lamera Smile[...]
wszystko zależy jak bardzo jest brudny i czy chcesz go tylko przetrzeć czy doczyścić Smile

theadam napisał(a):[...]
W ogóle rozważam wstawienie stołu do lokalu kolegi, coby był jakiś stół publicznie dostępny w końcu w Poznaniu, ale obawiam się właśnie eksploatacji.
jeżeli sam jesteś w stanie go na bieżąco serwisować, ewentualnie masz kogoś zaufanego (lub dobrze opłaconego Smile ) aby to robił, to możesz to rozważać. W innym wypadku to imo nie nie ma sensu. Sprzęty mają jednak swoje lata i trzeba o nie dbać.
No jak sie spreze (zalezy od stolu) to w 10 h go rozbiore z ramp i plastikow, wszystko wymyje, playfield umyje, zarowki gumki przy okazji wymienie (wykrecam tez star posty i myje) po czym zloze.
Siwy napisał(a):wszystko zależy jak bardzo jest brudny i czy chcesz go tylko przetrzeć czy doczyścić Smile

Pewnie się nie dowiem czeg do końca chcę, jak nie kupie w końcu stołu i z tym trochę nie popracuje Smile


Siwy napisał(a):jeżeli sam jesteś w stanie go na bieżąco serwisować

Czas się znajdzie, lokal jest w zasięgu drogi pieszej ode mnie z domu (a poza tym regularnie tam przesiaduję). Pytanie co oznacza bieżące serwisowanie. Czy to coś więcej niż sprawdzenie czy stół stoi prosto, wymiany gumek itd.? Jeżeli w grę wchodzi raczej lutownica, to wyzwania bym się podjął gdyby nie obawy, że zepsuje te około 4 tys. PLNów Smile

Pewnie bezpieczniej wstawić stół do siebie (mam miejsce na jedną sztukę w salonie), ale raz, że liczyłem, że chociaż trochę kosztów zakupu się zwróci, a dwa że skoro nie ma flippera w Poznaniu to fajnie, żeby gdzieś stał w takim dużym mieście.

mezik napisał(a):No jak sie spreze (zalezy od stolu) to w 10 h go rozbiore

Jak Tobie 10h, to pewnie mi za pierwszym razem zejdzie ze 30 Smile
Stron: 1 2