Forum Flipperowe

Pełna wersja: Timeshock!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
a, to jednak będzie prawdziwy stół ?? :mrgreen:

zajebocha, będzie wysoko w rankingu :-D
To będzie mój pierwszy fliper NIB :!:
a co już wiadomo jaką kasiorę trzeba będzie wydać ??
jeśli będzie drogo spróbuję kupić na raty przez Media Markt 8-)
A ja czekam na: Żer dla skner
a ja mam numer do providenta Confusedhock:
A ja mam: Paszport korzyści Polsatu i internet w domu.

PS
Uwaga, bo zaraz admin zrobi porządek.
Gdzieś tam było napisane że planują cenę na poziomie obecnie sprzedawanych maszyn w wersji LE.
Szczerze mówiąc na razie średnio wierze że taka maszyna powstanie ale jeśli powstanie i jeśli uda im się w miarę wiernie (wiadomo że w 100 nie ma możliwości) odwzorować ten stół to będzie to hit i pierwszy przypadek konwersji "w druga stronę" Wink



mucha napisał(a):a ja mam
Jaro napisał(a):A ja mam
A ja mam... przycisk "DEL" :mrgreen:
W artykule na pinballnews jest napisane, że z ceną nie mają w zasadzie pojęcia, ponieważ tworzą stół, który wszyscy znają i nie mają możliwości wycinania ficzerów by osiągnąć zakładana cenę. Chcieliby żeby cena nie była większa niz LE innych producentów, ale jak będzie to nie wiadomo. Mają już druga wersję whitewood'a zrobioną i obecnie pracują nad implementacją kryształu, bo z tym jest trochę zabawy. Generalnie póki co główne problemy na jakie się natknęli to zmieszczenie "bebechów" pod playfieldem, bo stół był projektowany bez uwzględniania takich rzeczy (bo i po co). Powiedzieli też, że mają już wstępnie dogadany deal z jakimś producentem maszyn, by skorzystać z jego linii.
Racja Dyleck. Zamiast "planują cenę na poziomie" powinienem napisać "chcieliby aby cena była na poziomie".
Zapewne będzie ona wyższa gdyż Timeshock! to stół mega skomplikowany w porównaniu do obecnie produkowanych. Wystarczy zerknąć na system ramp (zdjęcie poniżej), mechanizm kryształu czy lokowania bill. Prawdą jest tez ze nie za bardzo jest na czym oszczędzić Wink

[Obrazek: 6.jpg]

Ciekawe co z tego wyniknie.
też jestem ciekaw, czy uda im się
Cały czas byłem przekonany że chcą zrobić tylko poprawioną wersję "cyfrową " Confusedhock: ,w takim razie prototyp wszystko pokaże,mają jeszcze do wykorzystania Big Race USA i Fantastic Journey całkiem sensownie zaprojektowane.
Idąc dalej Pinball FX jest kopalnią pomysłów do wykorzystania w "realu "(może kiedyś).
prosze bardzo Smile pierwsze video realnego stolu :mrgreen:



http://vimeo.com/110674195
skyline napisał(a):prosze bardzo Smile pierwsze video realnego stolu :mrgreen:
http://vimeo.com/110674195
Patrze i jeszcze nie wierzę Wink Niesamowite!
Stron: 1 2