Forum Flipperowe

Pełna wersja: Sprzedam Jokerza :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wisi na aledrogo - możliwe że to najbardziej przeinwestowany fliper ever, bo robiony był jak to się mów "dla siebie". Kupiłem inny stół i na Jokerzea nie mam już miejsca. Mezik go dla mnie ogarniał to może pozachwalać Wink, można było też zagrać podczas ostatniej krakowskiej ligi.
Odnośnie sprzedaży się tylko zapytam: dlaaaczemu? Wink
Najbardziej przeinwestowny? Chyba znalazłoby się kilka innych... Ale przyznaję, włożyłeś do niego kupę kaski a Mezik roboty. Za to efekt jest bardzo dobry!
@RAV, kupiłem inny, który mnie bardziej kręci - Jokerz u Mezika stał gościnnie i miałem go brać do domu, ale 3 nie upchnę.
Każdego kreci Indiana. : )
Szczerze to za Indiane bym wolał osobiście 3 inne ;-)
Diablo napisał(a):Każdego kreci Indiana. : )
Prawie każdego Smile

[ Dodano: 2014-07-12, 23:26 ]
KubaS napisał(a):@RAV, kupiłem inny, który mnie bardziej kręci - Jokerz u Mezika stał gościnnie i miałem go brać do domu, ale 3 nie upchnę.
Gadaj - co masz?!
LAH
Ten z Wrocławia?
Nie, sam mowiles ze tamten to padaka byla... Zreszta dalej widi na allegro. Inny w bardzo ladnym stanie nic niepowycuerNe super duper i w ogole bardzo przyzwoity egzemplarz. Oczywiscie ma problemy jak kazda maszyna Smile z ciekawostek. Popsul sie EOS? Nie ma problemu zlutujemy go na stale Smile pograj ostrzej cewki spal ale dziala przeciez...
mezik napisał(a):Nie, sam mowiles ze tamten to padaka byla...
Dokładnie, był "nieco zmęczony życiem". Opisywałem stan Kubie, teraz się nieco zdziwiłem słysząc, że kupił "Arnolda". W pierwszej chwili myślałem, że to wspomniany egzemplarz.
mezik napisał(a):Zreszta dalej widi na allegro. Inny w bardzo ladnym stanie nic niepowycuerNe super duper i w ogole bardzo przyzwoity egzemplarz. Oczywiscie ma problemy jak kazda maszyna Smile z ciekawostek. Popsul sie EOS? Nie ma problemu zlutujemy go na stale Smile pograj ostrzej cewki spal ale dziala przeciez...
Dobrze, że trafił w dobre (również serwisowe) ręce Smile
LAH ??? Co to?
RAV napisał(a):Ten z Wrocławia?
jakiego Wrocławia? wypraszam sobie Big Grin to przecież bardziej pasikurowice niż Wrocław Wink
Obnizka ceny nic nie da , sa wakacje jak by ktos chcial kupic to by kupił , albo przynajmnie sie targował lub co w tym rodzaju, trzeba poczekac do jesieni
Tez uwazam ze teraz nie jest sezon na to
Stron: 1 2